Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To co ten motocyklista to był jakiś ułomek , który nie wiedział jaka jest dozwolona prędkość na tym odcinku drogi??? Nie umiał czytać znaków ??? Dobrze że nikogo nie zabił swoją szaleńczą jazdą tylko sam został dawcą . Tak się kończy jak się nie umie czytać i nie zna się na znakach. Tylko facetowi auto rozbił . Ej Dawcy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  Jak długo mam czekać aż to poprawisz ? Powinieneś to zrobić od ręki, a nie po kilku godzinach! Dziennik Wschodni to nie stronka Huku Lipiny na Futbolowo.pl !
0
A gdzie ulubiony tekst motorzystow "patrz w lusterka"
0
całe czczęście że tylko on zginął jako sprawca a nie osoby postronne wyrazy współczucia dla kierowcy samochodu że spotkał takiego upośledzonego motocyklistę na drodze.
0
Pożegnał się ze światem na własne życzenie. Tylko o rodzinie jakoś nie pomyślał.
0
Jeszcze nie jeden motocyklista zginie tego roku w Bialskim powiecie. Jestem tego pewny !!! Wspomnicie mój wpis. Na 100% nie jeden jeszcze wyciągnie kopyta na motocyklu w bialskim powiecie. Bo nie umieją jeździć i nie mają wprawy te nasze wiejskie motocykliści. Ponadto mają te motocykle sprowadzone z Anglii za grosze , po wpadkach. Mało motocyklistów  z naszego regionu kupuje sobie nowy motocykl z salonu. Większość to siepy , z Anglii sprowadzone za grosze co dwa ślady zostawiają . Większość tych śrutów to ponad 10 letnie niesprawne graty.
0
We wtorek na obwodnicy Lubartowa szalał debil na motocyklu, oceniam szybkość na ok. 200 220 km, zarwócił i jazda na jednym kole, a potem jak ufo. Nie miałem telefonu a szkoda.
0
We wtorek na obwodnicy Lubartowa szalał debil na motocyklu, oceniam szybkość na ok. 200 220 km, zarwócił i jazda na jednym kole, a potem jak ufo. Nie miałem telefonu a szkoda.
Nie miałeś telefonu? Nie pier***, strach cię obleciał
0
Nic dziwnego że nie"wyrobił" na zakręcie.Przy takim scentrowanym kole to i tak daleko zajechał. A co do wypadku w Biłgoraju_to jak znam życie,a sporo jeżdżę-odnoszę wrażenie że motocyklista jechał z dużą prędkocią i w ostatniej chwili szofer z auta go zauważył (nie bronię szofera auta)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: