Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szynobus staranował samochód stojący na torach. Kierowca zapłaci prawie 4 mln zł

Utworzony przez zbych, 13 listopada 2013 r. o 09:37
a może by tak odwrócić sytuację i oskarżyć odpowiedzialnych za utrzymanie drogi w obrębie torowiska? Ten samochód po prostu zawiesił się na torach na przejeździe kolejowych na skutek złego wyprofilowania jezdni w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy tylko w Polsce. Facet mógł stracić życie z powodu złego wyprofilowania przejazdu, to mu każa zapłacić 4mln ;D ten kraj nie pozwoli mi być smutnym od rana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oby przypadkiem kara nie była dopasowana do pochodzenia sprawcy, bo nie wyobrażam sobie że taka samą karę dostaje "Pan Mietek" z okolicy.... Polska to dziwny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Utknął swoim mercedesem na przejeździe kolejowym w miejscowości Zarudzie (gm. Nielisz). Mężczyzna próbował lewarkiem podnieść samochód, który zawisł na torach. Nie zdążył, bo nadjechał szynobus, który uderzył w auto. Oprócz auta zniszczony został także przedział maszynisty i przednia część przedziału pasażerskiego. Mężczyzna został oskarżony o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.   Sąd w Zamościu skazał Petera G. na rok pozbawienia wolności, w zawieszeniu na 3 lata oraz 4 tys. zł grzywny. Niemiec ma także zapłacić Lubelskiemu Zakładowi Przewozów Regionalnych 3,8 mln zł tytułem naprawienia szkody za zniszczony szynobus."   ... polskie sądy szukają frajera. Przysłowiowy Gienek z Pierdziszewa g ... by zapłacił.   Chcecie Bogu ducha winnego obcokrajowca obciążyć fortuną za paragrafu "nieumyślne spowodowanie katastrofy". Mam nadzieję, że oskarżony wygra w Sądzie. Na torach nie stał umyślnie (no chyba że jest samobójcą).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam szkpa wam szkoda, polaka to co innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Utknął swoim mercedesem na przejeździe kolejowym w miejscowości Zarudzie (gm. Nielisz). Mężczyzna próbował lewarkiem podnieść samochód, który zawisł na torach. Nie zdążył, bo nadjechał szynobus, który uderzył w auto. Oprócz auta zniszczony został także przedział maszynisty i przednia część przedziału pasażerskiego. Mężczyzna został oskarżony o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.   Sąd w Zamościu skazał Petera G. na rok pozbawienia wolności, w zawieszeniu na 3 lata oraz 4 tys. zł grzywny. Niemiec ma także zapłacić Lubelskiemu Zakładowi Przewozów Regionalnych 3,8 mln zł tytułem naprawienia szkody za zniszczony szynobus."   ... polskie sądy szukają frajera. Przysłowiowy Gienek z Pierdziszewa g ... by zapłacił.   Chcecie Bogu ducha winnego obcokrajowca obciążyć fortuną za paragrafu "nieumyślne spowodowanie katastrofy". Mam nadzieję, że oskarżony wygra w Sądzie. Na torach nie stał umyślnie (no chyba że jest samobójcą).
 nie znasz spraw to się nie wypowiadaj idioto. Niemiec jechał równolegle to torów mając szyne pod samochodem, i tak sobie jechał aż się zawiesił na szynie. Za taki deb***izm dostał słuszną karę, okupacja się skończyła a dziadek chyba o tym zapomniał i myślał że mu tu wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie drogi a ku*** ma płacić kierowca, tak jest w polsce że nie które przejazdy kolejowe pożal się Boże... kiedyś w trawnikach byłem zawisł, ale to było kilkanaście lat temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on nie przejezdzal przez tory w miejscu gdzie jest to mozliwe tylko chcial przejechac tam gdzie mu sie to podobalo.......... pomyslcie matoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale napisane jest ze na przejezdzie... zatem skąd mamy widzieć o tym, ze było innaczej. Ludzie piszacy pod tą notka odnoszą sie do niej a nie do innych informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze go tak GPS poprowadzil po torach? duzo slyszal o polskich drogach wiec pomyslal ze to szyny tramwajowe i zwyczajna droga krajowa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szynobus staranował samochód stojący na torach" "Mężczyzna kierował samochodem, w który uderzył szynobus" Z treści artykułu wynika zupełnie coś innego. Albo może autor przepisał tego newsa żywem z jakiejś agencji prasowej i tak wyszło. ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj!!!!
Dlatego ten kaszubski żyd muśi odejść i cała ta czerwona POlszewia  czyt. [ ŻYDOKOMUNA }
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 miliony? ??? Przeciez cale PKP nie jest tyle warte... czlowiek chcial się ratować lewarkiem na jakims krzywym przejezdzie a ci go chcą oskalpowac z oieniedzy... glupo mi jest być polakiem... wstyd żyć w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ten kaszubski żyd muśi odejść i cała ta czerwona POlszewia czyt. [ ŻYDOKOMUNA }
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 miliony? ??? Przeciez cale PKP nie jest tyle warte... czlowiek chcial się ratować lewarkiem na jakims krzywym przejezdzie a ci go chcą oskalpowac z oieniedzy... glupo mi jest być polakiem... wstyd żyć w tym kraju...
 
4 miliony? ??? Przeciez cale PKP nie jest tyle warte... czlowiek chcial się ratować lewarkiem na jakims krzywym przejezdzie a ci go chcą oskalpowac z oieniedzy... glupo mi jest być polakiem... wstyd żyć w tym kraju...
Ten szynobus nie jest wałsnoscia kolei tylko wojewodztwa lubelskiego ktory jest uzyczany firmie Przewozy Regionalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 miliony? ??? Przeciez cale PKP nie jest tyle warte... czlowiek chcial się ratować lewarkiem na jakims krzywym przejezdzie a ci go chcą oskalpowac z oieniedzy... glupo mi jest być polakiem... wstyd żyć w tym kraju...
Kraj komucha,żyda i konfidenta,żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowanie to ten kierowca powinien dostać za zniszczony samochód i pasażerowie za narażenie życia. W końcu przejazd był niesprawny więc jaka jest w tym wina kierowcy tego auta, wychodzi na to ze zanim przejedziemy przez przejazd kolejowy to trzeba najpierw wyjść sprawdzić czy uda nam się przejechać, a jeśli nie to auto na plecy i przenieść przez tory. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 lutego mężczyzna utknął swoim mercedesem na przejeździe kolejowym w miejscowości Zarudzie (gm. Nielisz). Mężczyzna próbował lewarkiem podnieść samochód, który zawisł na torach. Nie zdążył, bo nadjechał szynobus, który uderzył w auto.   Panie Dziennikarz, to jak tam bylo?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...