Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pamiętam , byłam wtedy studentem AR Lublin. Ale tak w głębi serca dochodzeniowcem !!! Pojawiało się wiele wątków, nie było kamer monitoringu, a za oręż była intuicja !!! Do dziś ta sprawa nie pozwala mi na życie bez koszmarnych snów, że nie wyeliminowaliśmy ze społeczeństwa osoby chorej, kierującej się instynktem !!! Dziś liczę na archiwum X , bo przynajmniej tam powinni być właściwi ludzie na właściwym miejscu !!! Chyba macie część odzieży ofiary, bo z tego co pamiętam, taka była zabezpieczona ?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogłam być ja....też byłam wtedy studentką, mieszkałam wtedy na LSMie i chodziłam do Ikara na kurs językowy, kończył się o 21...wtedy nie było jeszcze ul.Pagi, był tam rząd blaszanych garaży i chaszcze, prawdopodobnie niczego nieświadoma przechodziłam obok tej biednej dziewczyny...Oczywiście jak ją znaleźli to przestalam tamtedy wracać, nadkładalam drogi do Racławickich. Ten bydlak zaatakował ją jak juz schodziła schodkami do Głębokiej, ktoś później przybił krzyż na drzewie obok tych schodków, mam te dziewczynę w pamięci do tej pory choć jej nie znałam, oby schwytali tego bydlaka zanim sprawa sie przedawni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogłam być ja....też byłam wtedy studentką, mieszkałam wtedy na LSMie i chodziłam do Ikara na kurs językowy, kończył się o 21...wtedy nie było jeszcze ul.Pagi, był tam rząd blaszanych garaży i chaszcze, prawdopodobnie niczego nieświadoma przechodziłam obok tej biednej dziewczyny...Oczywiście jak ją znaleźli to przestalam tamtedy wracać, nadkładalam drogi do Racławickich. Ten bydlak zaatakował ją jak juz schodziła schodkami do Głębokiej, ktoś później przybił krzyż na drzewie obok tych schodków, mam te dziewczynę w pamięci do tej pory choć jej nie znałam, oby schwytali tego bydlaka zanim sprawa sie przedawni
To wówczas była najtrudniejsza sprawa, bo kierowaliśmy się teorią ,że sprawca zawsze wraca na miejsce zbrodni fizycznie !!! Ile nocy nieprzespanych przez nas i chłopaków z ZOMO , to tylko Bóg raczy wiedzieć !!! Każdy chciał dopaść i zajeba.ć tę osobę  , która dokonała tej zbrodni !!!Dziś po latach człowiek podchodzi inaczej , bez emocji i zaczyna rozumieć , że zawsze będą i ci "normalni", i ci ,którzy nad swym instynktem władzy nie potrafią posiąść!!! ' 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba temu bydlakowi się upiecze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba temu bydlakowi się upiecze...
Czas nagli jak jasna chole..a . , ale może jednak tak nie będzie, bo przecież ten człowiek , a w zasadzie istota dwunożna musiała pojawiać się nie raz czy dwa w tym miejscu, aby "upatrzyć " swą nieoznaczoną ofiarę !!! Może jakiś świadek przeczyta, bo ma internet i sobie coś przypomni, a jeśli nie , to być może sprawca -bandyta niech będzie pewny , że chłopaki z byłej SB nie dadzą mu spokoju do końca życia , zanim go nie dopadną !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba temu bydlakowi się upiecze...
Już wtedy wiedzieliśmy.,że mieszkasz kilkadziesiąt kilometrów od Lublina , ale nie mieliśmy dowodów. Dziś dzięki postępowi nauki, takie już mamy !!! Masz wybór , albo sam się ujawnisz i nie dostaniesz dożywocia, albo przyjdziemy po ciebie , ale na taryfę ulgową wtedy już nie licz !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego artykuł płatny??!! Może im więcej osób go przeczyta, to większa będzie szansa na znalezienie sprawcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...