Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bez wątpienia przyczyną śmierci był "dobrobyt", zbudowany przez solidaruchów do spółki z niektórymi plebanami...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez wątpienia przyczyną śmierci był "dobrobyt", zbudowany przez solidaruchów do spółki z niektórymi plebanami...;-(((
Był car Piotr Wielki... !!! Spotkałem śp. Marka Kotańskiego w Chicago w latach 90 -tych. On Polak , ja też Polak ...!!! Zamieniłem z tym człowiekiem cztery zdania ( on cztery i ja pięć ) w JC Penny przy Irving Park !!! Dziś takich ludzi już nie ma ...!!!Macie za to PiS, PO , NOWOCZESNĄ , KUKIZ-a '15 i innych , którzy wam sprzedadzą utopię ................!!!;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez wątpienia przyczyną śmierci był "dobrobyt", zbudowany przez solidaruchów do spółki z niektórymi plebanami...;-(((
Ja myślę, że należy szukać u źródła, w czasie gdy ci państwo byli jeszcze młodzi i piękni, a w kraju nad Wisłą panował jedyny słuszny ustrój. Gdy państwem kierowali(nie mylić z rządzili) czerwoni z pzpr i zsl. Ci sami ludzie później zaoferowali nam szarakom ułudę wolności i sprawiedliwości. Teraz na tych samych stołkach siedzą ich dzieci i wnuki, budując "wolną" Polskę. Co prawda, ostatnio od koryta część z nich została oderwana, stąd ten jazgot. Nawiasem, czytelnicy sztandaru ludu ciągle ci sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim skomentowałeś, to przeczytałeś - czyli też jesteś czytelnikiem Sztandaru L. Twoja własna pogarda odwróciła się i bumerangowo  uderzyła w Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajemnicza śmierć? Śmiechu warte.ci ludzie nigdy nie trzeźwieli.co wy piszecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulica Prosta. Obsrana przez psy od urzędu skarbowego aż po urząd gminy. Przejść się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...