Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pozdrowienia od Vahapa Toya.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś budowano Zakłady Włókiennicze Biawena, Bialską Fabrykę Mebli, itp. Teraz pałace.
0
Jest plan, jest ekipa, może coś wyjdzie dobrego :-). Sukcesu życzę i powodzenia!
0
Tak unijne środki ,piękne pałace,następnie utrzymanie tego jaki to koszt?
0
Taaaaa... a zgadnijcie kto tam zamieszka w jednym z apartamentów jako honorowy obywatel naszego miasta!!!!!???? mała podpowiedź??? ( taki mały, podstarzały obleśny w okularach, pyzaty złodziejaszek, naszych oszczędności)
0
Fantastyczna sprawa! Przepięknie prezentuje się na tych wizualizacjach. Inicjatywa godna podziwu!
0
O wow. Robi wrażenie. Sporo niepochlebnych komentarzy się sypało na temat odświeżenia tego Pałacu, ale właściwie nie wiem, dlaczego. Senator Bierecki chce dać pieniądze na to przedsięwzięcie? W porządku, jeśli tak to ma wyglądać - niech daje. :D
0
Pałac - mega. Symbol kultury, nowych miejsc pracy i wymiany myśli i poglądów. Jeżeli to nie koniec pomysłowości Senatora Biereckiego - ma mój głos.  
0
Genialny! Świetnie się prezentuje na wizualizacji. Popieram pomysł Grzegorza Biereckiego w 100%
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: