Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to chyba nie była po porodzie pod prysznicem w szpitalu przy Lubartowskiej w Lublinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie była po porodzie pod prysznicem w szpitalu przy Lubartowskiej w Lublinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital na lubartowskiej to epoka kamienie lupanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, jeżeli będziecie planować rodzić w Lublinie, to wybierzcie szpital na al. kraśnickich. Ja rodziłam tam w 2013 roku i powiem wam, że opieka, jak i stan oddziału był na dość wysokim poziomie. oddział był remontowany, sama sala porodowa też czysta, nikt nie latał i nie ''zaglądał'' nigdzie, spokojnie, intymnie. Co tyczy się oddziału, gdzie przebywa się już z dzieckiem, to również nie najgorzej. Nie mam porównania co do innych szpitali i porodówek, ale ten mogę z czystym sumieniem polecić dla przyszłych mam. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ten szpital nie jest jedynym w Polsce, który jest w tak opłakanym stanie...! Wystarczy zobaczyć np u nas w Kraśniku porodówka z PRL jak się patrzy... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja rodziłam w Janowie Lubelskim- szpital powiatowy-w oddziale pracuje i dyżuruje 4 lekarzy bardzo kompetentnych i dobrze nastawionych do pacjentki rodzącej-położne bardzo życzliwe i pomocne.Miła atmosfera przy porodzie .Problem z sanitariatami to w tym przypadku dokuczliwy temat. ale on nie jest priorytetem- ważne jest bezpieczeństwo dziecka i moje.Pierwszy mój poród odbyłam w Lublinie na ul.Jaczewskiego- to była moja klęska- personel lekarski nadęty i niemiły. położne nie pomagaąa w opiece nad dzieckiem- przy porodzie atmosfera niemiła i bez informacji. Ja wybieram Powiatowy  szpital w Janowie  a nie klinikę i wam polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...