Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Talibowie: Ścięliśmy Polakowi głowę

Utworzony przez anarchista, 7 lutego 2009 o 14:46
W jakim kraju ja zyje ?! Rzad nie troszczy sie o wspolobywateli. Mami nas powiastkami o tym, jak wiele zrobili, aby uratowac zycie jednego z nas..Do dupy z takim rzadem. Tylko nie wyskakujcie z propaganda typu : starali sie, ale nie wyszlo. Im nic nie wychodzi... Pora zmienic miejsce zamieszkania. Z dala od tych sepleniacych tuskow i innych oszolomow typu palikot. Ksiezyc sounds ok. Have you heard of a nice allotment, not so big, but far away from people`s sight ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
anarchista napisał:
W jakim kraju ja zyje ?! Rzad nie troszczy sie o wspolobywateli. Mami nas powiastkami o tym, jak wiele zrobili, aby uratowac zycie jednego z nas..Do dupy z takim rzadem. Tylko nie wyskakujcie z propaganda typu : starali sie, ale nie wyszlo. Im nic nie wychodzi... Pora zmienic miejsce zamieszkania. Z dala od tych sepleniacych tuskow i innych oszolomow typu palikot. Ksiezyc sounds ok. Have you heard of a nice allotment, not so big, but far away from people`s sight ?
Nie wiem gdzie chcesz się przenieść ale zrób to szybko. Zasada jest taka, że terrorystom się nie płaci i nie ulega ich żądaniom bo by to może ocaliło tego człowieka ale lista porwanych i kolejne żądania by wzrosły lawinowo. Poczytaj ilu ludzi zginęło z rąk terrorystów z różnych krajów, tak więc nie wiem czy znajdziesz takie aby się tam przenieść.
0
Amerykanie by na to nie pozwolili.Jak widać nasi decydenci to cienka nić do takich interwencji.
0
Co do jednego pewnie jest zgoda.Stala się wielkie zło dla tego człowieka ,jego rodziny.Należy jednak rozważyć pewne kwestie i wyjaśnić cisnące się pytania.Kto wysłał tam tego człowieka.Czy został do tego przymuszony,czy też pojechał dobrowolnie do kraju gdzie jest zagrożenie dla europejczyków ze strony terrorystów.Pewnie wyjaśni to prokuratura podobnie jak wyjaśnia sprawę porwania statku z polską załogą przez piratów.Jest jeszcze jedna kwestia.To udział militarny Polaków na obcych ziemiach.Polska która zawsze wspierała walki o niepodległość obecnie zmienia swe oblicze i staje się agresorem a kto mieczem wojuje od miecza ginie.
0
Każdy kraj któremu zależy tak naprawdę na danej osobie jest w stanie zapłacić, najchętniej robią to Niemcy. Oczywiście potem wszystkiemu się zaprzecza i że niby drogą dyplomacji:-)
0
Zgadzam się, Polska też powinna zapłacić, gdyby to był prezydent to by płacili i le tylko się da, najlepiej niech wszyscy z sejmu niech ruszą swoje dupy i pojadą sami tam walczyć a nie naszych żołnierzy wysyłają ;/ tylko człowiek przez takie durnoty się denerwuje...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: