Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byliście świetni! Gratulacje! Trzymamy kciuki za finał! Ludzie z prawdziwą pasją, których ogląda się i podziwia z ogromną przyjemnością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam Mam Talent urywkami, tylko same występy i to czasem z kuchni występu USD był najlepszy z dotychczasowych występów grup tanecznych. Dziś z dziennika wschodniego dowiedziałam się, że Oni są z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem co sie stanie z kasą w przypadku ich wygranej, pewnie całość zwinie ta pazerna trenerka albo rzuci marny ochłap po tysiączku każdemu i będzie zadowolona nie tędy droga sprawiedliwość dosięgnie każdego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumna ,że Lubelszczyzna ma KIM się pochwalić! wasza ciężka praca o której nie myślą nawet ci zawistni przyniosła widoczny efekt. To nie mistrzostwa, gdzie jury może mieć swoje typy, ale cała Polska zagłosowała na WAS, doceniła WASZ talent i WASZĄ pracę. Jestem dumna z lubelskich tancerzy. Dzięki WAM być może z Polski E wejdziemy do czołówki...trzymam za WAS kciuki i sercem jestem wraz z całą rodziną i znajomymi blisko WAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...