Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tango na Moście Kultury. Letnia milonga (wideo)

Utworzony przez fantang, 18 lipca 2013 o 11:59
Nowa kultura? Tango w dżinsach - made in LBLN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cztery pary...kilku widzów....klapa.
0
Świetna inicjatywa! ale niestety kraj jest zbyt zacofany na cos takiego. Zbyt duża bieda.
0
będzie nas cała rzesza :) roztańczymy Lublin tak jak to było przed okresem wojennym, strój dowolny, dżinsy jak najbardziej tango ewoluuje dopasowuje się do czasów nuevo w których żyjemy, zapraszamy na 15 minutowe lekcje  
0
a ja pytam kto pozwolil wlascicielowi tego balaganu na moscie  tak pieknym , ladnie odnowionym ustawic ta wioske czyzby ktos z rodziny pracowal w ratuszu bo mnie sie to nie podoba .... proponuje moze jeszcze postawic tam kilka TOJTOJUFFF dla rowerzystuff ......  zeby mozna bylo sobie porobic fotki i wstawic na TWARZBUKA z dopiskiem  " ale wiocha "  wkurza mnie to !!!!  właczyla mi sie fantazja moze probosz na balkonie katedry powinien otworzyc rowniez podobny balagan !!!
0
a ja pytam kto pozwolil wlascicielowi tego balaganu na moscie  tak pieknym , ladnie odnowionym ustawic ta wioske czyzby ktos z rodziny pracowal w ratuszu bo mnie sie to nie podoba .... proponuje moze jeszcze postawic tam kilka TOJTOJUFFF dla rowerzystuff ......  zeby mozna bylo sobie porobic fotki i wstawic na TWARZBUKA z dopiskiem  " ale wiocha "  wkurza mnie to !!!!  właczyla mi sie fantazja moze probosz na balkonie katedry powinien otworzyc rowniez podobny balagan !!!
0
Załosne. Kto an to pozwolił? Taki pięknie odnowiony most i jakieś namioty jak na ruskim targu, Wieś tańczy i śpiewa.
0
K.... dzisiaj normalnie nie było można przejść. Co za debil to wymyślił.  
0
and
0
To jest codowna odmiana naszego kochanego miasta. Innymi slowy, szuka sie czegos cywilizujacego! Nie rozumiem tylko,dlaczego oudzie wstydza sie pojsc i probowac. po prostu poprubowac. Nie trzeba byc od razu wybiotnym specjalista. To kiedys przyjdzie, lub moze zainspirowac do nauki w szkolach tanca. Troche rozczarowalem sie, ale nie mam organizatorom za zle. My wciaz mentalnie jestesmy w okresie tuz powojennym. Otoz chcialem potanczyc wraz z moim partnerem, ale ktos z ornanizatorow wytlumaczyl nam, ze Lublin wciaz nalezy do mentalnego zascianka i wywolamy tylko niepotrzebna agresje.... a szkoda, poniewaz tanczymy naprawde dobrze!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: