Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tango na Moście Kultury. Letnia milonga (wideo)

Utworzony przez fantang, 18 lipca 2013 r. o 11:59
Nowa kultura? Tango w dżinsach - made in LBLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cztery pary...kilku widzów....klapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna inicjatywa! ale niestety kraj jest zbyt zacofany na cos takiego. Zbyt duża bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie nas cała rzesza :) roztańczymy Lublin tak jak to było przed okresem wojennym, strój dowolny, dżinsy jak najbardziej tango ewoluuje dopasowuje się do czasów nuevo w których żyjemy, zapraszamy na 15 minutowe lekcje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pytam kto pozwolil wlascicielowi tego balaganu na moscie  tak pieknym , ladnie odnowionym ustawic ta wioske czyzby ktos z rodziny pracowal w ratuszu bo mnie sie to nie podoba .... proponuje moze jeszcze postawic tam kilka TOJTOJUFFF dla rowerzystuff ......  zeby mozna bylo sobie porobic fotki i wstawic na TWARZBUKA z dopiskiem  " ale wiocha "  wkurza mnie to !!!!  właczyla mi sie fantazja moze probosz na balkonie katedry powinien otworzyc rowniez podobny balagan !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pytam kto pozwolil wlascicielowi tego balaganu na moscie  tak pieknym , ladnie odnowionym ustawic ta wioske czyzby ktos z rodziny pracowal w ratuszu bo mnie sie to nie podoba .... proponuje moze jeszcze postawic tam kilka TOJTOJUFFF dla rowerzystuff ......  zeby mozna bylo sobie porobic fotki i wstawic na TWARZBUKA z dopiskiem  " ale wiocha "  wkurza mnie to !!!!  właczyla mi sie fantazja moze probosz na balkonie katedry powinien otworzyc rowniez podobny balagan !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załosne. Kto an to pozwolił? Taki pięknie odnowiony most i jakieś namioty jak na ruskim targu, Wieś tańczy i śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.... dzisiaj normalnie nie było można przejść. Co za debil to wymyślił.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest codowna odmiana naszego kochanego miasta. Innymi slowy, szuka sie czegos cywilizujacego! Nie rozumiem tylko,dlaczego oudzie wstydza sie pojsc i probowac. po prostu poprubowac. Nie trzeba byc od razu wybiotnym specjalista. To kiedys przyjdzie, lub moze zainspirowac do nauki w szkolach tanca. Troche rozczarowalem sie, ale nie mam organizatorom za zle. My wciaz mentalnie jestesmy w okresie tuz powojennym. Otoz chcialem potanczyc wraz z moim partnerem, ale ktos z ornanizatorow wytlumaczyl nam, ze Lublin wciaz nalezy do mentalnego zascianka i wywolamy tylko niepotrzebna agresje.... a szkoda, poniewaz tanczymy naprawde dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...