Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec z gwiazdami: Wystąpi "pogodynka" z Lublina

Utworzony przez mn, 21 lutego 2009 o 22:45
Piękna kobieta.Życzę jej wszstkiego dobrego,bynajmnie nie zmarnuje się na tej zaściankowej prowincji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podwójne nazwiska, taka wiejska przypadłość, miało być zacnie a wychodzi jak zawsze śmiesznie. Jak znasz dziewczynę o podwójnym nazwisku to możesz być na 99% pewien, że to wiejska dziewucha z kompleksami.
0
Jedyną rzeczą, która drażni mnie w telewizji a przede wszystkim w prowadzeniu "pogody", to jest to, że nie ma praktycznie żadnej osoby wykształconej w tym kierunku... Chodzi tu rzecz jasna o meteorologię czy synoptykę... Wystarczy,że ma się tytuł "miss" i już zostajesz pogodynką. O ile się nie mylę, to Pani Dorota studiowała pedagogikę, więc wiele z pogodą nie ma wspólnego. Marzy mi się, by powstała prawdziwa prezentacja sytuacji synoptycznej w Polsce a nie tego co jest teraz... " Temperatura będzie się wahać od -5 do 5 stopni, możliwe opady deszczu.. itd". Z całym szacunkiem, ale jakoś nie darzę Takich pogodynek sympatią...
0
do meteo: może i masz sporo racji, ale ja jakoś nie wyobrażam sobie profesora zapowiadającego pogodę :/ z tymi pogodynkami to trochę tak jak z modelkami... kogo obchodzi moda? każdy lubi po prostu popatrzeć na "dupy"...
0
0D17CA napisał:
Podwójne nazwiska, taka wiejska przypadłość, miało być zacnie a wychodzi jak zawsze śmiesznie. Jak znasz dziewczynę o podwójnym nazwisku to możesz być na 99% pewien, że to wiejska dziewucha z kompleksami.
kolego z zadupia pochodzisz ty , trochę znajomości historii , obyczajów rozjaśni ci łepetynę
0
A JAK POGODYNKA BĘDZIE WYKSZTAŁCONA TO PRZEWIDZI POGODĘ KTÓRA JEST NIEPRZEWIDYWALNA? A DOROTA I TAK MAŁO SIĘ MYLIŁA, CZĘSTO UDAWAŁO JEJ SIĘ.
0
"do meteo: może i masz sporo racji, ale ja jakoś nie wyobrażam sobie profesora zapowiadającego pogodę :/ z tymi pogodynkami to trochę tak jak z modelkami... kogo obchodzi moda? wink.gif każdy lubi po prostu popatrzeć na "dupy"... " Z całym szacunkiem, ale moim zdaniem profesor zapowiadający pogodę to super pomysł... Może nareszcie wiadomości dot. pogody byłyby wiarygodne a nie tak jak w tej chwili pełnią rolę "zapychaczy" po wiadomościach, bo z prawdziwą pogodą nie mają nic wspólnego. A jak chcesz popatrzeć na "dupy" to wejdź sobie na jakiekolwiek strony w necie powyżej 18 lat....
0
A Ona nie pochodzi oby z Tomaszowa Lubelskiego??? To, że kotoś studiował i mieszkał przez jakiś czas w danym mieście nie sprawia, że można o nim mówić, że jest z danego miasta. Owszem może i można ale po 15, 20 latach. Widzę, że coraz więcej osób z Zamojszczyzny idzie tropem "znanego posła P.O z Lublina Janusza.P", który pochodzi z Biłgoraja, by nie rzec z Woli Dużej...
0
do meteo: (to znowu ja) ale nie końca masz rację, z tym profesorem... to nie uczelnie zajmują się prognozowaniem pogody, tylko stacje meteorologiczne... na uczelniach po prostu bada się jakieś tendencje, zależności... ale od profesora nie dowiesz się jaka będzie za tydzień temperatura powietrza! redaktorzy tv prognóz pogody "info" dostaja od stacji meteo, albo "żywcem" np. z onetu, dobierają "dupeczki", które zazwyczaj nie mają pojęcia o czym mówią w ogóle widzom... i mniej więcej tak to funkcjonuje... czy lepiej byłoby inaczej? chyba rozwiązaniem byłoby zatrudnienie jakiegoś synoptyka (najlepiej z tytułem "przynajmniej" doktora), który z "gęby" jeszcze nie odstraszałby widzów, ale wtedy chyba i "piniądze" większe... jest jak jest... jest ok.
0
Ok, zgadzam się... Masz rację. Wychodzi więc na to, że nigdy nie będziemy mieć profesjonalnej prezentacji pogody w tv... Przykre... Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: