Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec z VIP-ami: Film z gali finałowej

Utworzony przez gosc, 16 kwietnia 2012 r. o 11:02 Powrót do artykułu
kto to gówno wogóle ogląda i kto za to płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KŁAMSTWO ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!! Jedno wielkie kłamstwo, jeśli tak kłamie ta gazeta w tak błachej rzeczy to co mówić o poważniejszych rzeczach. W dzisiejszej gazecie pisze że Rzetelski jest trzeci a był naprawdę drugi bo sam brłałem udział w tym widowisku. No gazetko sama podważasz sobie wiarygodność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka gazecina, widać kto i dla kogo to robi!!!!!!!!!! Żal!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
American Dream – dosł. 'amerykańskie marzenie (sen)' – narodowy etos Stanach Zjednoczonych wyrażający ideały demokracji, równości i wolności, na których budowano USA; amerykański sposób życia; amerykańskie społeczeństwo i kultura. Często używany również w znaczeniu "spełnienia swojego american dream", czyli dorobienia się, doznania szczęścia poprzez ustawienie sobie życia, założenie rodziny, stworzenie 'domu marzeń' itp. spełnienia w życiu osobistym według ogólnie przyjętych i propagowanych w bogatych społeczeństwach norm. W definicji ”American Dream” James Truslow Adams w 1931 roku, życie powinno być lepsze i bogatsze i pełniejsze dla wszystkich, możliwość każdemu według zdolności czy osiągnięcia niezależnie od klasy społecznej i miejsca urodzin[1]. Pomysł ”American Dream” jest zakorzeniony w Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki, która głosi, że "wszyscy ludzie stworzeni są równymi" i że są "obdarzeni przez Stwórcę w pewne niezbywalne prawa" w tym ”życie, wolność i dążenie do szczęścia”[2]. American Dream w wydaniu kilku niezadowolonych narzekaczy wszystko nie bo nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem czytelniczką Dziennika Wschodniego-dziś przeczytalam artykuł o Goli finałowej tańca z VIP-ami.Zawiodłam sie,ponieważ napisano tam nieprawdę.Osobiscie byłam na Gali finałowej i widziałam na własne oczy kto zajął drugie a kto trzecie miejsce,ciekawi nas czytelników fakt komu przeszkadzało to,że to Pan Rzetelski odniósł sukces (zajął 2 miejsce.Jeśli tak rzetelne są wasze informacje to straciliście państwo czytelnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że bardziej by było sensowne, gdyby jeden taki czy drugi ruszył głową, nie zadkiem. Jeśli jednak wszystko stoi na głowie, wypada ruszać tym, co na górze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...