Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec z VIP-ami: Wczoraj próba generalna, dzisiaj finał! (zdjęcia)

Utworzony przez zainspirowany mieszkaniec, 25 stycznia 2013 o 11:20 Powrót do artykułu
Lublin - miasto Inspiracji.......ten turniej jest tego najlepszym przykładem - JAKIE MIASTO TAKIE VIP-y !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no tak, jak sie wyadaje polecenie pracownikom-wysylajcie smsy i glosujcie co chwile to efekty widoczne od razu................żenada
0
Trzymam kciuki za Piotra Świerczewskiego.Fajna zabawa nie samą pracą człowiek żyje.
0
taaaaaa skoro pracownicy dostali nakaz żeby głosowa to efekty od razu widac....żenada
0
Olga śpiewasz na szczytny cel Dziękuje w imieniu podopiecznych "Pogodnego Domu". S
0
A ja tam musiałam o 8.30 egzamin pisac z andrologii. pozdro:P
0
ale to wszystko ŻENADAAAAAAAAAAAAAAAA. Vipy? gdzie? u nas w lublinie? Żart chyba
0
wet napisał:
A ja tam musiałam o 8.30 egzamin pisac z andrologii. pozdro:P
Andrologia? Nauka o mężczyznach ? :DD O matko.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: