Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec z VIP-ami: Zatańczą po raz czwarty. Dla dzieci

Utworzony przez jaca, 27 września 2014 o 12:51 Powrót do artykułu
hehehe,widze tu nowy sposób na sponsoring za sex młodocianych,całkiem niezle pomyślane,po ch.. jechać do senegelu, czy panowie na tajlandie ,świeży towar jest na miejscu,a ta nazwa ;taniec z Vipem jejciu a jakież to dowartościowanie po pociupcianiu ,też chętnie bym skożystał ,ale na razie bierze mnie lekka irytacja z nutą borzydzenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zatańczą nie tyle dla dzieci, co dla rozgłosu, ale dobre i to.
0
obstawiam, że wygra Dariusz Wróbel!
0
hehehe,widze tu nowy sposób na sponsoring za sex młodocianych,całkiem niezle pomyślane,po ch.. jechać do senegelu, czy panowie na tajlandie ,świeży towar jest na miejscu,a ta nazwa ;taniec z Vipem jejciu a jakież to dowartościowanie po pociupcianiu ,też chętnie bym skożystał ,ale na razie bierze mnie lekka irytacja z nutą borzydzenia
głodny zawsze o jedzeniu :)
0
A kto będzie grał?Liczę, że ta rewelacyjna orkiestra co rok temu, bo inaczej nie ma po co tam iść:/
0
Niestety nie ta sama, więc nie masz po co iść :mellow:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: