Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Taśmy Wilka". Nagrania prywatnych rozmów kandydata PiS wyciekły do Internetu

Utworzony przez Paweł, 4 lipca 2013 o 12:15
A curwa ale kyrk :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Info w gazecie w której naczelny był członkiem sztabu PO Świnie bez komentarza
0
Niech żyje Wolny Elbląg !
0
Ponieśli i Wilka.   A tak szczerze  i krótko - debil   Nadaje się do "wychodka", a nie na prezydenta
0
przesłuchałem i nie widze nic złego w tych zapisach. powiedział szczerze po męsku, każdy facet bardziej lub mniej przeklina. niestety oponentom nie wszło a Rucha palikota to k...wy polityczne, każdy o tym wie przykład wielki przeciwnik kościoła bierze po cichutku ślub kościelny itp itd .
0
Tajne i bezpłciowe służby zjechały do Elbląga by wspomóc partię miłości i wzwodu ! 
0
przesłuchałem i nie widze nic złego w tych zapisach. powiedział szczerze po męsku, każdy facet bardziej lub mniej przeklina. niestety oponentom nie wszło a Rucha palikota to k...wy polityczne, każdy o tym wie przykład wielki przeciwnik kościoła bierze po cichutku ślub kościelny itp itd .
  Ja też nie widziałbym nic złego w tych zapisach, gdyby mówił to jakiś żul, czy inny menel, a nie kandydat na prezydenta sporego miasta.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: