Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin ostatni w Memoriale Andrzeja Kowalczyka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 o 17:54 Powrót do artykułu
Przypominam, że w lidze nikt nie przyznaje punktów za styl gry, tylko za wynik, a konkretnie za wygraną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tyczy się to wszystkich drużyn nie tylko Startu kolego.
0
Myślę, że zespół jest mocniejszy niż przed rokiem - zakontraktowano 3 solidnych graczy zagranicznych plus 2 doświadczonych polskich koszykarzy. Na chwilę obecną realna wydaje się walka o 13-14 miejsce w lidze, bo takie zespoły jak Siarka, Krosno, Asseco czy nawet Koszalin nie dysponują moim zdaniem silniejszą kadrą niż Start.
0
Tez uważam ze skład jest mocniejszy niż przed rokiem. Jest rozgrywający, jest atletyczny wysoki i rzucający skrzydłowi + polski zestaw na pozycje 2/3. Martwią mnie dwie rzeczy : 1. W spotkanie z Turowem Blamazovic 28 pkt i Jankowski 16 pkt, a w meczu z Kutnem obaj bez punktów. 2. Wąska rotacja wśród wysokich - Ja bym zakontraktował jeszcze czarnego atletycznego centra który z Petersonem zamkną by pole trzech sekund.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: