Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten wynik świadczy o nas. Czy leniwe dzieci na ziemi lubelskiej. Czy nie profesjonalna kadra dydaktyczna. Efekt jesteśmy biednym regionem. Wniosek tak już zostanie tam musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważna jest średnia tylko tzw. staniny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko byłoby w porządku gdyby redaktor piszący artykuł o szóstoklasistach zamieścił zdjęcie z tych testów a nie z matury albo testu gimnazjalnego. Dziewczynki na zdjęciu są nadpodziw rozwinięte jak na swój wiek!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za zrobienie korekty zdjęcia. Jest lepiej ale nie do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sprawdzian byl dosć łatwy jednak było na niego zbyt mało czasu . Było BARDZO dużo czytania-dwa dlugie teksty. I te zadania z matmy - bardzo duzo liczenia. Nie w sposób sie było wyrobić. W tamtym roku sprawdzian był duzo łatwiejszy ale czy jest to powód aby następnego roku dać trudniejszy ? Jaka w tym sprawiedliwosc ?! Panowie profesorowie proszę w swoim imieniu i swoich kolegów zastanowienie sie nad ta sprawa. Pozostaje pytanie: Czy za rok bedzie łatwiejszy bo ten był za trudny ? Pewnie tak. Ale ty co pisali test w tym roku juz to nie pomoze. A moze ktos miał plany związane z gimnazjum a wynik tego egzaminu mu je przekreslił? Prosze na dogłębne przenaalizowanie tego faktu. Uczeń Szkoły Podstawowej P.S: Troche mnie poniosło ale cóż taka jest prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM PYTANKO NA JAKIEJ STRONIE MOGE SPRAWDZIĆ ILE MIALAM PUNKTÓW I CO ŹLE NAPISAŁAM ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test niebył bardzo trudny tylko mało czasu zadużo matmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten egzamin to jakaś kpina - nie potrafię sobie wyobrazić, że ktoś tego nie potrafił rozwiązać. nie wiem na co aż 60 min ? rozwiązałem cały w 9 min z obliczeniami w pamięci. jeśli ktoś tego nie zdał to znaczy, że się nadaje do zawodówki tylko - mam na myśli tą ze starego systemu, nie wiem jaki ma teraz odpowiednik. powiem tak, to nie egzamin był trudny tylko kolejne pokolenia są coraz głupsze, za dużo w tyłkach mają, myślą o wszystkim tylko nie o nauce i wysileniu się na coś takiego jak myślenie. aż strach pomyśleć, co będzie za 20 lat jak Ci geniusze jakimś cudem skończą studia i trzeba będzie ich zatrudniać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczen szkoly podstawowej napisał:
Ten sprawdzian byl dosć łatwy jednak było na niego zbyt mało czasu . Było BARDZO dużo czytania-dwa dlugie teksty. I te zadania z matmy - bardzo duzo liczenia. Nie w sposób sie było wyrobić. W tamtym roku sprawdzian był duzo łatwiejszy ale czy jest to powód aby następnego roku dać trudniejszy ? Jaka w tym sprawiedliwosc ?! Panowie profesorowie proszę w swoim imieniu i swoich kolegów zastanowienie sie nad ta sprawa. Pozostaje pytanie: Czy za rok bedzie łatwiejszy bo ten był za trudny ? Pewnie tak. Ale ty co pisali test w tym roku juz to nie pomoze. A moze ktos miał plany związane z gimnazjum a wynik tego egzaminu mu je przekreslił? Prosze na dogłębne przenaalizowanie tego faktu. Uczeń Szkoły Podstawowej P.S: Troche mnie poniosło ale cóż taka jest prawda!
jeśli ktoś nie dał rady z tym testem i przekreślił mu on plany związane z gimnazjum, to bardzo dobrze ponieważ widać nie nadaje się on do niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa geniuszu 9 minut no to ci powiem ze nawet nauczycielki rozwiazywaly to w 15-20 minut.Już nie bd taki mądry ,a test tak sobie mi poszedl probny duzo latwiejszy ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychajcie dostaliśmy dziś wyniki. Mam 26 punktów i jestem zadowolona, jak na moją klase byłam 5 a jest nas troche. Wnerwia mnie gadanie ja to zdobyłem 39,40. NIKT nie zdobył takich wyników w tegorocznym teście, może ten geniusz co obliczył zadania w 9 min miaał 40 BŁAGAM ŻAL. Osobiście uważam, że wyniki jedno cyfrowe to żenada rozumiem 19,18 a nie 3 lub 4. I KOLEGA KTÓRY DAŁ KOMENTARZ U GÓRY NIE ZDOBYŁ NAWET 9 BO JEST MOCNY TYLKO W WYGADYWANIU BZDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był fakt troche trudny i było mało casu z prubnego dostałam 23 co niby prubne sa trudneijsze a tu 16 robiłam ostatnie zadanie z matmy gdy okazało sie ze jest za mało czasu powino byc co najmiej na taki test 1.30 godz zeby to wszystko zrobic spokojnie i jeszcze jak mało punktów dawali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 38. moglo byc lepiej. 2 głupie błędy. gdyby nie to, yo może bym miała maksa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 34 a z opowiadania 9/10 z matmy 3/4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kpina tego typu stres dzieciom jest zbędny i tak co 3 lata. Moja córka napisała słabo, bardzo, ale jak zobaczyłam to g.....o! to przyznaję rację - trudny lub za mało czasu. Tylko co z tego jak? Ci kretyni którzy opracowali test nawet nie zdają sobie sprawy co robią>> dobrze że kiedy ja chodziłam do szkoły nie musiałam tego testu pisać. Szkoda gadać- gdzie jest minister edukacji ----? może on też powinien napisać test................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisałem na 25 :/ słabo mi poszło na probnych mialem 32 a na 2 mialem 34 i mialem nadzieje ze główny dobrze mi pójdzie no coz nic z tego gorzej jednak, ze chce dostac sie do dobrego gimnazjum a do tego wszystkiego ono NIE JEST Z REGIONU załamka ( nie wiem co dalej jesli sie nie dostane to klops
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawde trudnyy. był :/ msam średnią powyżej 5,0 a napisąłam go na 31 pkt. wogóle zamało czasu byłoo teraz napewno oświata bedzie uważała że to my jesteśmy coraz gorsi z roku na rok .. a le to nieprawda! Teraz taki sprawdzian wymyślili jak w gimnazjum .. szkoda gadać :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam 38 pkt. i jestem z siebie zadowolona .Bo moja szkoła jak co roku wypadła słabo ... były takie osby co miały po 9 pkt. <--- zal.pl i moim zdaniem nie byl az taki trudny a czasu było wystarczająco ! ;D ... w macie sie dobrze czuje wiec jest okey ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mialem 40/40, a w czasie wyrobilem sie idealnie Jestem z woj. łódzkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal na www.oke.krakow.pl nie ma zadan tekstowych ktore pisalem (myślałemze będą) ostatnie zadanie napisalem na 4 punkty z 10 i chcialem zobaczyc zaaal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...