Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2010 – relacje i wrażenia uczniów

Utworzony przez ola, 8 kwietnia 2010 r. o 11:23
A nie wiadomo za ile pkt. były zadania otwarte??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Julia~ napisał:
na pewno zaliczą ) będę trzymała kciuki za wszystkich ;* jestem ciekawa, jak ma być dobrze... bo na jednej stronie wyniki się minimalnie różniły, mianowicie w 11 zadaniu. Odp. powinna być A !!, czy D !! ??? pozdrawiam ;D
Jedenste? A o czym ono było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeny tak nas straszyli nauczyciele i wg. Przez cały rok ćwiczenia i wszystko poszło dobrze. Te próbne testy były głupsze [
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 to to z legendą ale tu chodzi oto że odp są takie same tylko poprzestawiali je Aby nie ściągać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja test był banalny:) tylko czy ktoś wie jaki jest klucz odpowiedzi na zadania zamknięte? mnie sprawiło trudność to zad z matmy z rowerem:) pomnożyłam ułamek przez wynik roweru na raty:( ale 30 pkt powinno być(jak zawsze było powyżej to teraz też powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xor napisał:
Odpowiedż 21 - powinno być 219 cm a nie 2,19m łosie
Właśnie!!! W teście WYRAŹNIE zaznaczone aby odpowiedz podać w centymetrach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym z legendą miało być chyba D czyli ,,moze byc zmyslone''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też się wydaje, że był prostszy od próbnych i tych, które nauczyciele dawali nam na lekcji Jedyny problem sprawił mi wiersz o łyżwiarce ;/ Ale porównałam z odpowiedziami koleżanki i wszystko miałyśmy tak samo Liczę na 40 to dostanę nowy rower i pojadę na kolonie !;] Trza się cieszyć, że był łatwy ! Pozdro dla szóstaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juhu mam wszystkie z matmy dobrze jest jest jest jest ale nie wiem jak z zamknietymi, bo nie pamietam pytan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test dzisiejszy prosty taki jak nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam poprawne odpowiedzi juz podaje Link do testu Dla mnie test był bardzo prosty. Matematyka była spoko polski taki sobie ale ogolnie test byl prosty. Ja opisalal kuzyna na wojnie 1. c 2. c 3. a 4. b 5. d 6. d 7. a 8. b 9. b 10. d 11. d 12. b 13. c 14. b 15. a 16. c 17. d 18. c 19. c 20. b 21. 2,19 metra - maksymalna długość nart 22. Leszek trafił do kosza 10 razy, Zbyszek 12 razy 23. Uczestnicy wyścigu mają do pokonania 8,2 metra 24. Rower kupiony za gotówkę kosztował 640 zł
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2010 r. o 17:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zamkniętych z majmy mam wszystko db ;D ostatnie zadanie zamknięte mnie trochę przeraziło ale napisałam ;P myślę, że napisałam na ok. 35 punktów ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych odpowiedziach jest błąd....nie wyjdzie 2,19 tylko 219....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, ale jak juz cos robicie to moglibyscie sie postarac:)- mowie oczywiscie do tych co to napisali z DZIENNIKA WSCHODNIEGO po 1: w zadaniach zamknietych nie mozecie mowic czy to bylo A, B , C czy D bo PRZYPISANIE LITERKI DO ODPOWIEDZI NIE JEST WSZEDZIE TAKIE SAME!!(chodzi, rzecz jasna o to, by nie odgapiac:)) po 2: NAJWAZNIEJSZE!! zadanie 21. NIE CZYTACIE POLECEN:) (- och ale fajne uczucie tak powiedziec:) i jeszcze majac racje) ale nie chodzi mi o to by sie posmiac z waszej no po czesci niedbalosci no nie? PISALO WYRAZNIE:wynik podaj w CENTYMETRACH watpie ze to zmienicie bo po co komu mialo by sie czytac 100 czy dalsza strone ale napisalem to do tych co temu uwierzyli (nie ma powodu do zmartwien ja tez na poczatku uwierzylem) wiec nie ma co plakac, mozna tylko cieszyc sie ze ten egzamin za nami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juhu mam wszystko dobrze!!! Ale nie wiem jak z tym 25 zadaniem ale pewnie jak zwykle nie za dobrze. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem w zadaniu 21 też jest bład bo mi wyszło 21,9 metrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patryk napisał:
moim zdaniem w zadaniu 21 też jest bład bo mi wyszło 21,9 metrów
1.Wynik trzeba było podać w centymetrach 2.Wyszło 219 cm 3.Wyobrażasz sobie narty o długości 21,9 metra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A WIECIE jaka była punktacja za każde zadanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi poszło średnio :( mam 17 dobrze na 24... zobaczymy, co będzie z tego wypracowania... O.O Straszne było, 10 minut mi zajęło myślenie, o kim napisać -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm . Ja tak troszkę , ale jak trzeba było już pisać to właśnie sie nie stresowałam Co do testu to był nawet łatwy ale te zadania podchwytliwe ;/ A kiedy wyniki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...