Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2010 – relacje i wrażenia uczniów

Utworzony przez ola, 8 kwietnia 2010 r. o 11:23
Wydaje mi się ,że ten test nie był taki trudny z polskiego myślę że dobrze poszło może troszeczkę gorzej z matematyki ale nie ma sie co martwić na zapas .Szkoda tylko że dopiero pod koniec maja będą wyniki .:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejj , a jeżeli w 25 zadaniu wymyśliłam sobiee osobę i wgl całe jej życiee i żee odnioosła wielki sukces w piosenkarstwie i teraz jest piosenkarką śpiewa i wgl , to będzie uznane ? bo nie wiem , czy to trzeba było opisac prawdziwą postac , czy obojętnie . bo myślę , że jak swoje wymyśliłam to wtedy mogłam wzbogacic tą wypowiedź ; D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XD napisał:
Wydaje mi się ,że ten test nie był taki trudny z polskiego myślę że dobrze poszło może troszeczkę gorzej z matematyki ale nie ma sie co martwić na zapas .Szkoda tylko że dopiero pod koniec maja będą wyniki .:/
Jasne zaliczą bo to chodziło o zasadę ,że opiszesz i ,że jest poprawnie gramatycznie itp. więc spoko nie bój żaby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa no to spokoo xd bo moi rodzicee mają jakąś obsesje na punkcie nauki , alee i tak się nie uczę ; P na razie mi dobrze idzie ; DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 zad jest zle powinno bys 8,2 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prosty. Tylko w zamkniętych pomyliłam się 1 czy 2 a w otwartych źle postawiłam przecinek bo zamiast 8,2 wyszło mi 82 Strasznie głupi błąd:) A w ostatnim napisałam o Janie Pawle II. Będe miała powyżej 32. spodziewam się więcej, ale wole nie zapeszać. Pozdro dla szóstoklasistów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie te opowiedzi są pokazane inaczej pobierzcie arkusz i wtedy zobaczycie że są inaczej poukładane bo mi na początku takrze nie pasowało ale teraz już wiem życze wszystkim jak najwięcej punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[i]Test nie był taki trudny ale najgorsze było to zadanie z matematyki o tym rowerze. :unsure: Mam nadzieje że dostanę więcej niż 35 punktów. :rolleyes: P S Zna ktoś może stronę na której można wydrukować arkusze tych testów? Czekam na szybką od
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Julia~ napisał:
na pewno zaliczą ) będę trzymała kciuki za wszystkich ;* jestem ciekawa, jak ma być dobrze... bo na jednej stronie wyniki się minimalnie różniły, mianowicie w 11 zadaniu. Odp. powinna być A !!, czy D !! ??? pozdrawiam ;D
A jakie to było yo 11 pyt. bo mie pamiętam.. ile wam wyszło w skali?? mi 8,2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozali napisał:
słuchajcie te opowiedzi są pokazane inaczej pobierzcie arkusz i wtedy zobaczycie że są inaczej poukładane bo mi na początku takrze nie pasowało ale teraz już wiem życze wszystkim jak najwięcej punktów
O tutaj http://www.dziennikwschodni.pl/assets/pdf/DW3371948.PDF @Lilu$$ Mi też wyszło 8,2 m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee dobrze nawet mi poszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdanie test był bardzo prosty. Wiem już, że mam dobrze rozwiązane wszystkie zadania zamknięte oraz otwarte. Nie wiem tylko jak wypracowanie, bo tego nie sprawdzę sam. Więc poszło mi bardzo dobrze (liczę na 40) xDD .Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xor~ wpis Dzisiaj, 13:44 Wpis #16 Goście Odpowiedż 21 - powinno być 219 cm a nie 2,19m łosie E ty Sam jesteś Łoś.. kurde sorry ale 2,19 metra to tyle samo co 219 cm. idioto. pomyśl zanim zaczniesz piepszyć coś Ciekaw jestem ile będziesz miał punktów ja sprawdziłem Mam 1 błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz racji bo w poleceniu było wyraźnie zaznaczone WYNIK PODAJ W CENTYMETRACH wiec sorry ale jak napisałeś 2.19m to masz źle i nie dostaniesz za to zadanie maksa ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
`` fakt test nie był trudny . ^ ^ a w tym zadaniu ze skalą to się denerwowałam. myślałam że mam źle .;d . bo wszyscy mówili że tam ma być 82 metry czy coś . ja miałam 8,2 . jeszcze Pani przyznała im rację . byłam załamana .;D. ale kiedy zobaczyłam że 8,2 jest wynikiem poczułam się zajebiście . x D . Ahm .. jeszcze jedno zadanie było bardzo podchwytliwe . ;D . chyba 9 ale nie wiem dokładnie . ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli w 23 mialem 82 km a nie 8,2 km to za cale zadanie dostane 0??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze pomyliłam się w tak prostym zadaniu;(( tam było o 3 mniej a ja podzieliłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jezeli w 23 mialem 82 km a nie 8,2 km to za cale zadanie dostane 0??
mialem ten sam blad:) ale nie ma co obgryzac paznokci ze strachu, bo w zadaniach punktowane sa tez obliczenia i sposob zamienienia jednostek wiec na serio luz blues i gitara;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja opisałam Marilyn Monroe. : ] zaliczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gotówka napisał:
ja opisałam Marilyn Monroe. : ] zaliczą?
a niby czemu nie;) ja opisalem kubice, a na poczatku chcialem michaela jacksona ale nie wszyscy go lubia:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...