Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2010 – relacje i wrażenia uczniów

Utworzony przez ola, 8 kwietnia 2010 r. o 11:23
chetny do pomocy:) napisał:
a niby czemu nie;) ja opisalem kubice, a na poczatku chcialem michaela jacksona ale nie wszyscy go lubia:D
kubicy*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa do niedokladne odpowiedzi ... ludzie czytajcie uwazniw tam mialo byc 219 centymetrów i 8,2kilometra. dzieki za odp sa gupie i niesensowne ponieważ powinny byc tytuly a nie tylko A,B,C,D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sa do niedokladne odpowiedzi ... ludzie czytajcie uwazniw tam mialo byc 219 centymetrów i 8,2kilometra. dzieki za odp sa gupie i niesensowne ponieważ powinny byc tytuly a nie tylko A,B,C,D.
NO WLASNIE BO JEDNI MIELI TAK A DRUDZY SIAK to zalezy od school
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że nie powinniśmy wierzyć tym odpowiedziom. Skąd wiemy czy są prawdziwe? "Państwo" mogli zapytać się ucznia z "wysoką" średnią, który zapamiętałby odpowiedzi. Moim zdaniem, uświadamianie sobie, że te "odpowiedzi" są prawdziwe są dla niektórych lekkim załamaniem, gdyż dziecko, które ma dużą wiedzę i sprawdziło te "wyniki", na ślepo uświadomi sobie, że test napisało koszmarnie, przez to, iż kilka odpowiedzi ma źle pozaznaczanych, kierując się tymi "literkami",a w rzeczywistości tak nie jest. Być może mylę się. Być może odpowiedzi są prawdziwe, lecz nie mamy stuprocentowej pewności oraz nie mamy się co stresować i "napalać" (choć, życzę wysokich wyników). Najlepiej będzie, gdy poczekamy na odpowiedzi przekazane przez OKE i CKE. Nie denerwujmy się i nie popadajmy w żałobę :) Test napisaliśmy najlepiej jak umieliśmy i to jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram - ~bumpabumpikbmum~.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 25 trzeba było dawać akapity???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba bylo dawac akapity prościutki był ten sprawdzian ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam dokładnej punktacji do konkretnych zadań ale wiem że...: zad.1-20 [zadania testowe] max. ilość to 20 pkt. zad.21-24 [zad.matematyczne] max. ilość wynosi 10 pkt. zad.25 [j.polski] max.ilość wynosi 10 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie pytania od 1 do 24 mam na 100 % i teraz tylko czekam na wynik tego opowiadania/opisu mam nadzieję , że zdobędę maksymalną ilosć punktów w całym teście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stresu wogóle nie było, test prostrzy niz próbny !!!! Najbardziej podobało mi sie zadanie o tych rowerach na raty W ostatnim napisałam o kuzynce która trenuje szermierke od6 lat Zadanie 11 było nie zrozumiałe !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy też kodowaliście test PESLEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziunia :D napisał:
a wy też kodowaliście test PESLEM Tak,bo to jest obowiązkowe,od tego roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha ... dla mnie było najtrudniejsze to ostatnie... mam nadzieje że dostane z niego chociaż 6 pkt ... bo wiem że mam z testowych i matematycznych 30 ... a chciałabym mieć coś ponad 36 ... na próbnym miałam 34 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Test tak naprawdę to nie był trudny. Matematyki było dużo. Trzeba było napisać o osobie która odniosła sukces, to było proste Ogólne myślę, że Bardzo dobrze mi poszło i wam tez na pewno.
tak trzeba było podać w cm, http://www.echodnia.eu/assets/pdf/ED3370848.PDF tutaj jest cały test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam błąd w odpowiedziach z zadań zamkniętych. W zadaniu 11. czyli: "W wierszu występują porównania. Służą one przedstawieniu łyżwiarki oraz uwydatnieniu cech" i na forum podane jest D. ptaka, a powinno być A. lodu. Wszystkie PRAWIDŁOWE odpowiedzi są podane w dzisiejszej Gazecie Wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze nie mów nam, że to odpowiedź A bo są 4 grupy... noi oczywiście nawet nauczyciele się wachają ktora odpowiedz jest poprawna więc mozliwe, ze obie bedą uznane za dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 23 jest 8,2 km a nie 8,2m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska może sie orientujecie... jestem ciekawy czy będe miał błąd jeżeli zapisałem taki zapis... 1.46 x 1.5=2.19m... nie zamienilem na cm.... ale w odpowiedzi napisałem 219 cm xD To jest drobiazgowy błąd ale czy wezmą to pod uwage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, powinno być dobrz, bo bądź co bądź zamieniłeś dobrze na te centymetry !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gotówka napisał:
ja opisałam Marilyn Monroe. : ] zaliczą?
kurde, też mogłam ją opisać, o niej napisać... -,- uwieeelbiam ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...