Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2012: Arkusz i odpowiedzi

Utworzony przez piotrek, 3 kwietnia 2012 r. o 11:56
zapomniałem że dziś test a był prosty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś namieszali w tych sprawdzianach sprawdżcie sobie na oke Wrocław tam sa inne odpowiedzi, inna kolejność. Wydrukowałam sobie z dwóch stron internetowych je i wszystkie zadania maja inną kolejność. Może jest to podzielone na grupy ale nam nic o tym nie mówili.... a po za tym u mnie ten obrazek z tym pociagiem był w c a u mojich kolegów był w z i teraz się kłucimy bo połowa ma a i c. Na każdej stronie jest inaczej... ja poswietach idę z tym do dyrektorki.. nie zostawię tego w spokoju bo jesli coś wam się pomyliło to albo ja będę miała 0 w zamkniętych albo moje kolezanki z klasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amanda napisał:
coś namieszali w tych sprawdzianach sprawdżcie sobie na oke Wrocław tam sa inne odpowiedzi, inna kolejność. Wydrukowałam sobie z dwóch stron internetowych je i wszystkie zadania maja inną kolejność. Może jest to podzielone na grupy ale nam nic o tym nie mówili.... a po za tym u mnie ten obrazek z tym pociagiem był w c a u mojich kolegów był w z i teraz się kłucimy bo połowa ma a i c. Na każdej stronie jest inaczej... ja poswietach idę z tym do dyrektorki.. nie zostawię tego w spokoju bo jesli coś wam się pomyliło to albo ja będę miała 0 w zamkniętych albo moje kolezanki z klasy...
sorry tam miało być w a ,a nie z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Amanda są dwie grupy testów A i B tylko nigdzie nie piszę która jest która, musisz sie sama domyślić a wie ktoś może ile było punktów za wypracowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dużo było tych grup, kody kreskowe były inne to świadczyło o grupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
How to Tell Fake Dolce &; Gabbana Glasses Dolce &; Gabbana is an Italian brand, created by the oakley sunglasses on sale fashion designers Domenico Dolce and Stefano Gabbana. It is a brand characterized...How to Spot a Fake Dolce &; Gabbana Dolce &; Gabbana products are in high demand and can be quite costly. Before you fork over your hard-earned cash, you should...How to Tell Authentic Locs Sunglasses From Fakes If you are looking to buy an authentic pair of Locs sunglasses, you need to beware of the many fakes that are...How to Spot Fake Designer Sunglasses Designer labels, such as Gucci, Chanel, Prada and Fendi, make high-end sunglasses. These fashionable accessories often sell for several hundred dollars. As... How to Spot a Fake D&;G Pocketbook Dolce &; Gabbana is a luxury fashion brand created by Italian designers Domenico Dolce and Stefano Gabbana. D&;G is the more casual...How to Get Fake Glasses Non-prescription, or fake, glasses, can be worn as part of a costume, or even part of a normal ensemble. Fake glasses are... How to Spot Fake Coach Sunglasses Although you may want a bargain on those stylish Coach sunglasses, a price that's too low to be true may indicate that... How to Spot Fake Persol Sunglasses When you purchase sunglasses, you want quality, style and protection for your eyes--not the wool pulled over them in a scam to... How to Spot Fake Serengeti Sunglasses The Serengeti is a brand of light and stylish sunglasses that protect the eyes from the sun's UVA and UVB rays. The...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
36/40 jak namnie z średnia 3,9 to okej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...