Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2009. Był przeciek pytań do Internetu!

Utworzony przez Wiki16, 20 kwietnia 2009 r. o 16:26 Powrót do artykułu
powodzenia życzę ja tez w tm roku piszę stresik jest ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam kciuki za synka Piotrusia i życzę wszystkim gimnazjalistom połamania piór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w tę środę piszemy egzamin część humanistyczna .! Wprost nie mogę się doczekać słabych wyników .!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też w tym roku pisze ale jakoś tego nie odczuwam szczególnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rowniez pisze, ale sie nie denerwuje. Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już jutro ;// panikuje i to ostro.. hehe ;d chciałabym dostać jakieś 80pkt żeby się dostać do wymarzonego LO.. strach się bać ;p angielskim się nie przejmuje.. matematyka będzie straszna ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co dostaniemy do napisania na humanie ;/;/ cos mi sie wydaje ze bedzie rozprawka ;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko ja tez pisze;) jakoś to będzie, abym tylko to technikum poszedł;> powodzonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI też się wydaję, że będzie rozprawka ;D. W sumie to 4/6 razy byla więc jest duże prawdopodobieństwo .! Powodzeeenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także jutro pisze egzamin nie wiem jak mu pójdzie :| maskra jakaś tez sądze, że będzie rozprawka a to najgorsze życze wam powodzenia kaśka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej wszystkim...)))) Na początku chciałabym Wam powiedzieć, żebyście nie dali się ponieść stresowi. Bo co to da? Odetchnijcie głęboko, weźcie kojącą kąpiel, wypocznijcie... Nic nie poradzicie na to, że nie uczyliście się systematycznie... Cóż... Takie życie:) Nie zawsze jest z górki. Ale, na Boga, nie popadajcie z tego powodu w rozpacz...! Kiedy jutro dostaniecie arkusz z pytaniami, powiedzcie sobie, że dacie radę! Dokładnie czytajcie każde polecenie i po kolei eliminujcie odpowiedzi, które według Was są błędne. Na pewno, jeśli tylko się skupicie, zobaczycie, że nie jest to takie straszne:)))). Acha! I pamiętajcie- Teksty, które będą na egzaminie, bardzo często zawierają odpowiedzi nawet do zadań otwartych;)). Pomyślcie tylko intensywniej. Trzymam za Was wszystkich kciuki;))))))). No i za siebie też, bo w końcu ja również będę pisała ten egzamin;P. I prawdę mówią, wcale nie jestem dobra z przedmiotów ścisłych. Ale wierzę, że dam radę...!! I Wy też uwierzcie w siebie...!!!!! Powodzenia:))))))))))))))))))))))))))!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam testy w tamtym roku ;D nigdy nie wiadomo co będzie :] my byliśmy przygotowani na rozprawkę, a tu ciach charakterystyka bohatera lektur niby najłatwiejsze co może być, ale kto opisze bohatera nie przerabiając lektur? ;d nie chce straszyć, ale na testach może być cokolwiek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozprawka na 100 % i kartka z podróży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka pewność że rozprawka? i że 100%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam od mamy TESTY z polaka : http://rapidshare.com/files/224049723/J__2...azjum_TESTY.rar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde mam lekkiego stresa jak myslicie jaka lektura bedzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adrian napisał:
kurde mam lekkiego stresa jak myslicie jaka lektura bedzie???
oj kurcze wydaje mi się i razem z klasa stwierdziliśmy,że będzie mitologia.. może Antygona, Romeo i Julia.. a Wy jak myślicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marlennn napisał:
mam od mamy TESTY z polaka : http://rapidshare.com/files/224049723/J__2...azjum_TESTY.rar
jak ściągnąć ten test ?????????????? ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie... dumac sobie mozemy jezeli nie macie nikogo znajomego kto te testy ukladal to nie da rady sie dowiedziec Moze byc wszystko... Tak sobie mysle, ze na humanistycznym moze byc cos o Juliuszu Słowackim (rok 2009 w Polsce zostal ogloszony rokiem Juliusza Słowackiego z powodu jego 200 rocznicy smierci), moze byc cos o NATO I i Okrągłym stole... Rocznice... Kombinowac i rozwiazywac testy przynajmniej te matmo-przyrodnicze... wzorow sie uczyc itp Pozdrawiam i zycze powodzenia )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adrian napisał:
kurde mam lekkiego stresa jak myslicie jaka lektura bedzie???
nam babka z polskiego mowiła ze raczej nie bedzie "narzuconej lektury" w wypracowaniu, gdyż uczen ma prawo sam wybierac ksiazki a na ile to jest prawda to sie przekonamy jutro:PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...