Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Co było na egzaminie z historii i WOS-u

Utworzony przez arl, 24 kwietnia 2012 r. o 11:11
,,...zaborami Polski i Marii Curie Skłodowskiej." Tak, podobno Marię zabrali nam Francuzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był dość łatwy, sadziłam ,że dadzą cos o wiele gorszego;D Jestem mile zaskoczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem test byl bardzo trudny. Praktycznie kazde zadanie to strzal, za to polski byl banalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Moim zdaniem test byl bardzo trudny. Praktycznie kazde zadanie to strzal, za to polski byl banalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Adamem, nie wiem jak mądrzy muszą być ci którzy mówią że był banalny, dla mnie a głupi nie jestem historyczny był trudny, wymagał znajmości dat, wydarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to pisał? Z tyloma błędami, na pewno miałby kłopoty na egzaminie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legendary high five! testy nawet spoko:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pierwszy to był maskara !Jaki przeciętny uczeń będzie wiedział takie rzeczy? Z mapek nie dalo się nic wyczytać !Były bo były ! Ploecieli na całego ! Za to Polski był nawet łatwy ! Mam nadzieje ,że reszta nie będzie taka straszna bo jak tak to schrzanią życie połowie gimnazjalistów~!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie sa te odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daty + myslenie = 85%+ z histori. łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na próbnym teście z historii poszło mi zdecydowanie lepiej niż teraz. miałem max a teraz mam kilka błędów. Lekkie wkur**enie ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknięte zadania były łatwe, jeśli ktoś pamiętał zemstę, bo z niej było najwięcej. Historia była trudniejsza, choć większość była łatwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i właśnie chce znaleźć te odpowiedzi. Kiedy bd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski okej. Po dwudziestu minutach miałam już wszystkie zamknięte rozwiązane. Temat rozprawki nie najtrudniejszy, ale miałam zaćmienie i nie umiałam sobie przypomnieć żadnego przykładu z literatury. Przypuszczam, że dostanę za nią mało punktów. Co do historii i wos-u. Taki sobie. Dosyć dużo trzeba było wiedzieć samemu. Ogólnie jestem w miarę zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było najgorzej . Test dosyć podchwytliwy i można było wyłożyć się na banalnych pytaniach . Czekamy na odpowiedzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,m.in. na zagadnienie związane ze zjazdem gnieźnieńskim, zaborami Polski i Marii Curie Skłodowskiej." Pierwsze słyszę żeby Maria Curie Skłodowska miała własny zabór. A pisałam ten sam test, zaskakujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O_o test z histy był żenujący polak poszedł oki a rozprawka o ja pier...co to za temat ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z historii poległam -.- 6 zadań dobrze zrobionych w ostatniej chwili zmieniłam na źle. +10 do zajebistości po prostu -.-. a co do polskiego to genialny ^^. ej a jak sie pisze Powieść Aleksandra Fredry czy Fredro? xd. Ps. jakie daliście argumenty ? ja kamienie na szaniec, zemste i quo vadis. ;].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był w miarę łatwy potwierdzam temat rozprawki . ALe czy ktos ma odpowiedzi ?[nie chodzi mi o stronki odsyłajace do artykułów i zdjęć]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogoólnie uważam ,że testy był do zrobienia Oby dwie części były spoko ,faktycznie nie obeszło się bez potrzebnych dat ,wydarzeń itp ,ale chyba o to chodziło. Test jest zbudowany w prosty sposób tzw."na deb***a" ,czyli ,jeśli osoba nie zna daty ,a kojarzy to luzzzzzz! Odpowiedzi z polskiego wydawały się oczywiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...