Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Co było na egzaminie z historii i WOS-u

Utworzony przez arl, 24 kwietnia 2012 r. o 11:11
Uważam, że test nie był strasznie trudny. Był taki w miarę. Zobaczymy jakie będą kolejne. . Pozdrawiam trzeciogimnazjalistów i życzę powodzenia na testach jutro i pojutrze. No i sobie przy okazji też. ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie test z historii był średni. Dużo zadań było z klas 1-2. WOS mnie trochę przeraził - chyba 2 zadania mam źle... Egzamin z j.polskiego był bardzo prosty, a co do rozprawki to temat był prosty, ale nie mogłam się skupić, i mimo, że miałam dobre przykłady z literatury to chyba źle je rozwinęłam...(praca na 3).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam pytanie - czy jeśli się nie podało przykładów z literatury w pracy to ją przekreślają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
punktów za rozprawkę można miec max 10 ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w treści zadania było że trzeba przykłady z literatury ale z tego co slyszałam to mają inaczej oceniać niż dotychczas więc może kilka punktów Ci Hubercie dadzą ;d pozdrawiam ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki wmiare był ten dzisiejszy test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, dzięki. Tak wogóle to jestem zwolniony z rekrutacji, ale zawsze dobrze mieć lepszy wynik:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert napisał:
Ponawiam pytanie - czy jeśli się nie podało przykładów z literatury w pracy to ją przekreślają?
Nie ma takiej opcji, jeśli podałeś złe argumenty, czy nie na temat a wszystko inne (gramatyka, interpunkcja, logika, proporcjonalność tekstu i odpowiednie zwroty wprowadzające do akapitu) masz dobrze to zabiorą ci max. 3 punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z części historycznej mam 3 punkty mniej;/ no, ale cóż, przecież mogło być gorzej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na cały wos i histoię straciłam 1 punkt... -,- super...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ! Odpowiedzi z polskiego są pomieszane , każdy miał inne odpowiedzi napisane (a , b , c itd) skapnolem sie przed chwilą bo mam swoje odpowiedzi napisane na kartce i mi sie nie zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qetats napisał:
Nie ma takiej opcji, jeśli podałeś złe argumenty, czy nie na temat a wszystko inne (gramatyka, interpunkcja, logika, proporcjonalność tekstu i odpowiednie zwroty wprowadzające do akapitu) masz dobrze to zabiorą ci max. 3 punkty.
Argumenty: -korzystanie historyków z literatury, -ogromna rola w nauce o epokach literackich, -trwałość słowa pisanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie oba testy były banalne, z historii mam dwa błędy z polskiego wszystko dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część humanistyczna ogólnie prosta. Brakuje mi jakoś 7pkt do maxa. Temat wypracowania prostu, oby z blokiem matematyczno-przyrodniczym było tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E, tam. Nie był wcale taki trudny Wystarczyło troszkę sobie powtórzyć i znać dosłownie kilka dat. Poczekajcie do jutra! Matma i przyrodnicze! Wtedy zobaczycie, co to znaczy trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden punkt tylko stracić - ale cyborg. Zadań z Polaka było 22, gdzie reszta odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin nie był trudny, ale tez nie łatwy, był do zrobienia z częsci Histori i WOSu mam tylko 4 pkt stracone więc jest bardzo dobrze ;D oczywiście machnęłam się na 5 i skreśliłam pierwszą myśl, ale trudno, dobrze jest ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia, Polski były łatwe Z historii cztery punkty mi poleciały, z Polaka jak na razie jeden, ale nie ma wszystkich odpowiedzi. Ojj tam, jutro to jak będzie. Najbardziej się anglika boję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert napisał:
Ponawiam pytanie - czy jeśli się nie podało przykładów z literatury w pracy to ją przekreślają?
Przekreślić, nie przekreślą, bo punkty dostajesz też za interpunkcję, akapity, ortografię, stylistykę i zgodność formy... więc coś na pewno dostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przerypałam historie ;/ kilka odpowiedzi zmieniłam z dobrych na złe -.- ughhhhhhhhhh. z polskiego 13 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...