Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Co było na egzaminie z historii i WOS-u

Utworzony przez arl, 24 kwietnia 2012 r. o 11:11
@załamana z tego co wiem powinnaś była napisać na stronie przed brudnopisem ,,ciąg dalszy w brudnopisie" i dopiero wtedy pisać aczkolwiek nie jestem pewien czy na pewno Ci nie zaliczą wszystko zależy teraz od humoru i charakteru osoby, która będzie sprawdzała Ci pracę - możesz się modlić by była to miła pani lub pan którzy postanowią, że mogą leciutko naciągnąć zasady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@załamana z tego co wiem powinnaś na dole strony, która była przeznaczona na wypracowanie, napisać
ciąg dalszy w brudnopisie
aczkolwiek nie jestem pewien czy Twój sposób wykluczy sprawdzanie w końcu nigdzie nie było napisane w jaki sposób postępować w Twoim przypadku myślę że dużo zależy od osoby, która będzie Ci sprawdzała pracę - módl się o kogoś miłego i życzliwego pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eragon102 napisał:
@załamana z tego co wiem powinnaś na dole strony, która była przeznaczona na wypracowanie, napisać aczkolwiek nie jestem pewien czy Twój sposób wykluczy sprawdzanie w końcu nigdzie nie było napisane w jaki sposób postępować w Twoim przypadku myślę że dużo zależy od osoby, która będzie Ci sprawdzała pracę - módl się o kogoś miłego i życzliwego pozdrawiam
Hmm. cały czas się modlę Kurcze. szkoda mi tego trochę. Właściwie to pani podpowiedziała mi, żeby tak zrobić, no ale trudno. Jeśli nie zaliczą to przepadnie mi jeden argument(zostaną jeszcze 3) i zakończenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
`I dzięki za odpowiedź @eragon102
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mi wiadomo, 3 argumenty wystarcza jak nie sprawdzą tego ostatniego to przepadnie ci tylko punkt za zakonczenie - jestem ciekawy jakie dałas argumenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz123 napisał:
z tego co mi wiadomo, 3 argumenty wystarcza jak nie sprawdzą tego ostatniego to przepadnie ci tylko punkt za zakonczenie - jestem ciekawy jakie dałas argumenty
Dałam pierwszy taki swój, nie nawiązujący do literatury, Kamienie na szaniec(to już tak standardowo;D), Adam Mickiewicz-Stepy Akermańskie no i właśnie ten czwarty to była Ida Fink-Drzazga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ja mam pytanie. Jak z polskiego było "podaj przykłady z literatury" i ja podałam tylko jeden to cała rozprawka jest źle czy tyle wystarczy? ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...