Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka. Co było na egzaminie, odpowiedzi

Utworzony przez JEgz, 25 kwietnia 2012 r. o 12:51
Chyba jesteście chorzy jeżeli uważacie że matma była łatwa -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test z matematyki był banalny, szkoda że w ostatnim zadaniu nie doczytałem że pole trzeba obliczyć :/ Tak to bym miał 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty raczej po**bany skoro nie potrafisz zakodować wiedzy, jaką przekazują nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem matma łatwa xD ale gorzej z fizyka bio i chemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matnma łatwa jak budowa cepa, najłatwiejsze było zadanie drugie z macierzami i zadanie 4 z całkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jeszcze odp ? ;<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to my konarzyny.testy banalne !!!!!! wszystko łatwe. zadanie z trójkątem na poziomie podstawówki!! a z tymi równoległobokami szkoda gadac takie łatwe.teraz wyjdzie kto sie uczu a kto sciąga gotowce z chomików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Test z matematyki był banalny, szkoda że w ostatnim zadaniu nie doczytałem że pole trzeba obliczyć :/ Tak to bym miał 100%.
a ja 200%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to super ze ty umiesz zakodować ale kultury nie posiadasz co nie? (test banalny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jupii ! Z matmy bede mieec chyba 100 % jupii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy bd odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi na niektóre zadania z matematyki są błędne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie z matmy byly okropneee ;( a te z trójkątem to juz wgl ;/ maasakra;/ zdam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na niektóre odpowiedzi są błędne odpowiedzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre odp. są błędne. Jak to mozliwe, żeby matka z brązowymi oczyma miała same "niebieskie" dzieci? heh, smerfy. Just impossible. Przy okazji, ktoś ma linka do bardziej satysfakcjonujących odpowiedzi? Byłpoby fajnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyka była strasznie łatwa jak dla mnie:) Sprawdzałam odpowiedzi to mam maxa. Cieszę się, bo próbne mię troszeczkę przestraszyły. Gorzej z przedmiotami przyrodniczymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...