Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka. Odpowiedzi. Fizyka, chemia, geografia i biologia

Utworzony przez Roman, 25 kwietnia 2012 r. o 10:45
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawową rozrywką w życiu jest picie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. I...........
ku*** nie wiem co bierzesz ale bierz połowę dawki, bo ten post i tak tego nie zmieni. Ale masz odlot:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA ha takie proste z matmy były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie odpowiedzi ... http://jumpto.pl/egzgimnazjalny2012 i jak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak poszła matematyka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego do tego artykułu przeniosło mnie z innego? Ja chce poczytać o Chińczykach inwestujących u nas, a nie testach dla gimbusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w miarę dobrze. Chyba najtrudniejsze były dla mnie zadania z geografii. Kompletnie nie wiedziałam co zaznaczyć w tym z prawdą/fałszem. Ale i tak jestem dość zadowolona. Z matematyki najciężej szło mi z zadaniem o ziemi. Ale w końcu wzięłam tak na ,,chłopski rozum" i chyba dobrze napisałam. Zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma była prosta i przyrodnicze też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia! Matma zdecydowanie za trudna :C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci będą miały brązowe oczy geniusze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slabo ;c z matmy moze 1o pkt bd ;c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, xczy te wyniki są pewne. Jakieś poje***e moim zdaniem, oczy powinny być brązowe, łańcuch pokarmowy II i IV a nie III i IV itd. ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE TESTY TO PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/// ;[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zrobią dzieci to się dowiemy kto jakie będzie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech minister oświaty się puknie w czło!! duża ilość pytań był niezrozumiała. Dużo pytań podchwytliwych, dużo trzeba wiedzieć z doświadczenia, z treści zadań mało wynika. TEsty są trudne, bardzo trudne. Nawet prymusi mają z nimi problemy. Polska oświata leży. Według mnie po co się uczyć tych przedmiotów które w rzycią się nam nie przydadzą, po co??? po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odpowiedzi są błędne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre odpowiedzi są zdecydowanie błędne ! No co jak co, ale gdy matka jest homozygotą dominująca ( BRĄZOWE oczy) dzieci nie mogą mieć oczu niebieskich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre odpowiedzi są zdecydowanie błędne ! No co jak co, ale gdy matka jest homozygotą dominująca ( BRĄZOWE oczy) dzieci nie mogą mieć oczu niebieskich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa kto uzupełniał te odpowiedzi. Jak zobaczyłam, że wszystkie dzieci miały niebieskie oczy, a w łańcuchu zamiast II i IV było III i IV to dalej nie sprawdzałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi chyba nie są poprawne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...