Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka, przyrodnicze, odpowiedzi, arkusz

Utworzony przez Wilku, 25 kwietnia 2012 r. o 15:05
@3213124124124, ale to 100 należy podzielić przez dwa, bo mamy połowę okręgu. (:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3213124124124 napisał:
Jak 18. A - 400 + 50 pi ......... powinno byc 400 + 100pi ..
wg mnie to własnie 50 pi jst poprawne bo tu masz połowę koła o promieniu 10. pi r^2*1/2= pi 100 1/2=50 pi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest błąd! homozygota dominująca AA - matki, homozygota recesywna aa - ojca. WSZYSTKIE DZIECI BĘDĄ MIAŁY OCZY BRĄZOWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powino byc 400+100pi tylko 400+50pi bo musisz wziąć aby powłowę koła a nie całość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tu trochę błędnych odp... Z przyrodniczych 3. B - III i IV powinno być II i IV 6. B - Wszystkie dzieci tych rodziców będą miały oczy niebieskie. BRĄZOWE!!! krzyzówkę oebiłam i innej opcji ni ma 8. Gotowanie niszczy bakterie i inne drobnoustroje - nie jak to nie? w tych są błedy co do niektórych nie wiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za jeb*** idiota to opracowywał!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co było na egzaminie 2012 to chyba matura, trudne i zawikłe. ja chyba ...................? i tak go pieprze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co mówią, że powinno być 63,70 a nie 70. Nie macie racji. Policzcie sobie 10% z 70. Jest to 7. Więc 30% to będzie 21. 70-21=49. Dziękuje za uwagę. Ale jednak popieram opinie, że odpowiedzi są błędne. Niech mi ktoś wyjaśni jak ten piechur mógł zrobić 1000 kroków a nie 640.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie zgadzam się co do zadania 7 z matematyki PRZECIEŻ 130% Z 49 TO 63.70 " Nie to wychodzi 70 zł ; d bo liczyłam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie wytłumaczenie daliście do matmy z tum trójkątem równobocznymn ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o te drobnoustroje to odpowiedź brzmi NIE, ponieważ pytanie dotyczy TYLKO KONKRETNEGO DOŚWIADCZENIA, a do powstawania rdzy na gwoździu zanurzonym w wodzie bakterie wpływy nie mają. Nie pytali was czy W OGÓLE bakterie są niszczone podczas gotowania. Wtedy rzeczywiście odpowiedź brzmiałaby tak. Czytajcie dokładnie polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha jaki wniosek wyciągnąłem z tego testu? Powiniennem szukać pracy jako snajper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z trójkątem równobocznym napisałam, iż jest on równoboczny dlatego, że wszystkie jego kąty wewnętrzne mają po 6O stopni, a zewnętrzne 12O. Narysowałam rysunek w wyznaczonym do obliczeń miejscu i powpisywałam miary kątów tego trójkąta w miejsca, które były do tego wyznaczone na rysunku powyżej. Macie zadanie z doniczkami i trapezem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadze ze w zadaniu 6. z biologii z kolorem oczu to powinna być odpowiedz że wszystkie dzieci będą miały brazowy kolor oczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa napisał:
Jest tu trochę błędnych odp... Z przyrodniczych 3. B - III i IV powinno być II i IV 6. B - Wszystkie dzieci tych rodziców będą miały oczy niebieskie. BRĄZOWE!!! krzyzówkę oebiłam i innej opcji ni ma 8. Gotowanie niszczy bakterie i inne drobnoustroje - nie jak to nie? w tych są błedy co do niektórych nie wiem ...
Tak, zdecydowanie brązowe. Zrobiłam krzyżówkę z której definitywnie wyszło iż wszystkie dzieci będą miały brązowy kolor oczu, o czym doskonale wiedziałam, a i tak zaznaczyłam, że 5O na 5O. Stres, głupota? Nie mam pojęcia, ale jestem zła na siebie. I na tę stronę, bo nie mogę sprawdzić DOBRYCH odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
nie zgadzam się co do zadania 7 z matematyki PRZECIEŻ 130% Z 49 TO 63.70
ale tam chodziło nie o to.. tam 70% to było 49 zł i trzeba było policzyć 100% i wychodziło idealnie 70 zł Przykro mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zle odpowiedzi, zadanie 4 matematyka ma byc 3^3 a nie 3^0 ku*** mac -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Dużo błędów w odpowiedziach. Np wszystkie dzieci będą miec oczy BRĄZOWE! (była homozygota DOMINUJĄCA (AA) i homozygota recesywna (aa) i powstają z tego HETEROZYGOTY (Aa) gdzie dalej kolor brązowy dominuje!) Co do zadania 7 - jest dobrze. Nie pisało że 49 złotych to 100% ceny, ale po 30% obniżce więc jest to 70% ceny początkowej. 100 % - x 70% - 49, wymnożyć i wychodzi 70. Gotowanie NISZCZY BAKTERIE I DROBNOUSTROJE! Ludzie... W takim razie jaki ma sens na przykład wyparzanie czegoś skoro i tak to nic nie daje? Poza tym na egzaminach były grupy, wypadałoby pisać całą odpowiedź a nie iść na łatwiznę i pisać odpowiedzi.
nie tylko heterozygoty... aA, aA, AA i aa, czyli 25% niebieskich. niszczenie bakterii i drobnoustrojów raczej nie byłoby potrzebne do sprawdzenia, czy gwóźdź zardzewieje, a usuniecie gazów jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zgrozo, kto udzielał odpowiedzi? Człowiek się tylko stresuje... ==' Ale jestem zła na siebie, w niektórych miałam dobrze, po czym nie wiedzieć czemu zmieniłam na złe... Świetnie... -.- W każdym razie ostatnie zadania nie były za trudne, myślałam, że będzie gorzej... xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 24 Cz. Przyrodnicza(II) Tam w Pytaniu pierwszym powinno być B a nie A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...