Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2013. Egzamin, język angielski, niemiecki (odpowiedzi, podstawowy, rozszerzony)

Utworzony przez leonbohater, 25 kwietnia 2013 r. o 10:54
Ale tu jest zły arkusz do rozszerzonego angielskiego. Taki byłby jeszcze prostszy, ale bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie ze słuchu napewno FPP i można wyjść po ukończeniu testu przed czasem.A to że większośc wyszła przed czasem to nie znaczy że był łatwy tylko nie umieją napisać dobrego listu -.-...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko mam maxa chociaz z angola bo z przyrody czy matmy to nie wiem czy bedzie 50% ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są odpowiedzi do rozszerzonego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupka, nie. Też się na to złapałam. Ten festiwal zwykle był organizowany przy jeziorze ale teraz jest przeniesiony na tą placówkę gdzie nie ma ee... jeziora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zależy jaką wersje miałaś bo były rózne jedni mieli to samo c inny a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAH po kija wam 90 minut na rozszerzenie? Z ciekawości rozwiązałam wasz test i muszę powiedzieć, że chyba w życiu czegoś tak łatwego nie widziałam. Jakbym sama taki miała egzamin, a nie taki jak ja miałam, to chyba bym była najszczęśliwsza na świecie. A jesli tak bardzo wam nie wystarczyło czasu, to najwidoczniej jesteście tępi i nie umiecie angielskiego ; ) rozszerzenie i podstawę łącznie napisałabym w 30 minut, nie licząć listeningów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś ma ochotę powtórzyć materiał na egzamin gimnazjalny, to warto zajrzeć na www.sprawdzsie.pl, to największa baza z testami edukacyjnymi, testy są na różnych poziomach trud ności, można też pojedynkować się z innymi internautami, to trochę przyjemniejszy sposób przyswajania wiedzy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...