Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TK Maxx w Lublinie otwarty. Na zakupy przyszły tłumy (wideo)

Utworzony przez Zwykłosław, 14 marca 2014 r. o 12:39
Podobno nie ma pracy. Co ci wszyscy ludzie robią rano w galerii handlowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
So Tk maxxxy i jest fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno nie ma pracy. Co ci wszyscy ludzie robią rano w galerii handlowej?
I to w piatek! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie są dwa TK Maxx jeden w M1 drugi w Bonarce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w rzeszofie w ich galeryjach nie mają TK maxxa wieśniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno nie ma pracy. Co ci wszyscy ludzie robią rano w galerii handlowej?
Ja tydzień temu w piątek miałam na 14:00 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krakowianin od roku - Jasiek W. Heheheeee!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są jakieś jaja. Ludzie się rzucili do tego sklepu jakby pierwszy raz w życiu wyszli na zakupy. To jest CHORE.... Zajrzałam tam dzisiaj, koło południa, po wyjściu z kina,  a tam DZIKIE TŁUMY, wszyscy jak w jakimś amoku biegają i cały asortyment przewracają do góry nogami, żeby znaleźć te głupie wieszaki... Kolejka do kas jak za komuny. Żal mi ludzi, że tak dają sobą manipulować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZuZa- widac sama wpadlas w ten amok skoro sie tam dzis znalazłas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm,,:/pełne koszyki ciuchow,,jak by mieli 900zł zasilku i zrobic opłaty za 700zł,,to tylko stanelili by przed sklepem i w szybe zagladali,,,albo,w najgoraszym wypadku,spacer urzadzali sobie,,bo nawet jak widziałam na filmiku rzeczy po 190,99to polowe ceny ,tez nie stac,a co dopiero pełny koszyk,,skad ludzie maja kase na ciuchy,,a na reszte ??a tak wogole? to ile czlowiek potzrebuje? niewiele,,a zrobic remanent w szafie,i po zakupach okaze sie ze ma sie dwie podobne rzeczy...eh,,,a niech kupuja,kiedys beda dzieci mialy co wyrzucac.. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duża część osób pewnie kupuje to na handel. W ziemie, w Warszawskim TkMaxx były wysokie buty Loake za 399 zł. W sytuacji gdy byle Ryłko liczył sobie ponad 400 za podobne buty, wielokrotnie lepsze, angielskiej marki można było odsprzedać i za ponad 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam przestańcie robić sobie z nas Polaków jaja, mieszkam OD 10LAT w Anglii I i wiem, że to co nie sprzedane właśnie w UK czy Niemczech jedzie do Polski!!! W tamtym tygodniu kupiłam w TkMaxx w Londynie kalosze Hunter roz.39 za 30f ( 90f w sklepie ), klapki Crocs roz 37 7f ( 30f  w sklepie) spodnie Levis 501 20f ( 90F ). W Polsce byłam w Gdańsku i w Warszawie w TkMaxx i to co zobaczyłam to kompletne nieporozumienie to żenada, dlACZEGO pOLAKÓW TRAKTUJE SIĘ JAK LUDZI GORSZEJ KATEGORII, DLACZEGO!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bardzo wielu sklepach jest wręcz fatalnie - warto zerknąć  www gowork pl/opinie_czytaj,160585  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...