Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja właśnie kończę ćwiarteczkę pod maślaczki z cebulką, były też dwa borowiki,pozdrowionka z gminy Firlej,.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie kończę ćwiarteczkę pod maślaczki z cebulką, były też dwa borowiki,pozdrowionka z gminy Firlej,.....
Grzyby + alkohol to może być ostatni posiłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie wychodzę do lasu stawiać papierzaki, pozdrowienia w zbieraniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie grzyby są jadalne,ale niektóre tylko raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyby + alkohol to może być ostatni posiłek
  Jak się nie zna, niech nie zbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpowiem gdzie mozna znalezc grzyby : W LESIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość pisz że coś drgnęło...... chyba tobie w spodniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez rok zjedzą z tego z 10 grzybów a resztę wyrzucą i pójdą po kolejne kosze nowych. Liczy się tylko to ile ktoś nazbiera. Marnotrawstwo do potęgi "entej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez rok zjedzą z tego z 10 grzybów a resztę wyrzucą i pójdą po kolejne kosze nowych. Liczy się tylko to ile ktoś nazbiera. Marnotrawstwo do potęgi "entej".
Chyba Ty wyrzucasz. :) Przecież to się w słoiki zamyka albo suszy i wszystko pożytkuje... Co Ty myślisz, że takie "czary" to tylko na półkach w supermarketach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja byłem w lesie Marysińskim to znalazłem jakieś trzy wiadra (12 litrowe) kozaków babek tylko babek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...