Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To Eveline Widmer-Schlumph kazała aresztować Polańskiego

Utworzony przez Gość, 28 września 2009 r. o 17:41
Na tą Schlumph trzeba by... Wilhelma Tella.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRADYCYJNA SZWAJCARSKA BEZSTRONNOŚĆ I NEUTRALNOŚĆ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to by był zwykły obywatel to został by okrzyknięty pedofilem, ale że jest reżyserem to ma miec jakieś ulgi. niech odpowie zaswoje poczynania z trzynastolatką . Do pierdla z nim tam wiedzą co z takimi robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej polaczki niech AMERYKANOM włarząpo palcu w d--ę.Widać jakimi są sojusznikami o SZFAJCARACH nie wspomnę. A CO NA TO NASZE GŁOWY PAŃSTWA.Zapewne chowają w piasek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja Pani Minister jak najbardziej słuszna i prawidłowa nie ma litości dla dewiantów i zboczeńców choćby nie wiem kim byli karę muszą ponieść a że Polański zawinił nie ulega wątpliwości inaczej nie uciekał by z USA !trzeba mieć nadzieję że Sąd Szwajcarii nie da zwieść się nikomu i wyda go władzom sprawiedliwości USA .Bo ani majątek ani pochodzenie czy inne aspekty nie mogą przyczyniać się do uniknięcia kary czy osądzenia w tak ohydnym czynie -przestępstwie i nic go nie tłumaczy ani nikt -a ten kto stara się go bronić, broni dewiantów !więc sam jest nie wiele wart ! bo daje tym samym przyzwolenie do takiego postępowania innym takim samym jak Polański .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyznanie dla NAIWNYCH 2009-09-28 21:08 mam ok. 44 lat uprawiam sex z 13 latką nie jestem żydem nie jestem sławnym reżyserem ilu PeOfili w stylu WAJDA, SIKORSKI będzie mnie broniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze myslałem, że na fladze Szwjcarii jest plus, a to... wycinek kraty - tak napisał ktoś do Szkła Kontaktowego. Popieram. Gadza się jak w... szwajcarskim banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym ta baba może więcej zasłynąć, jak zamknięciem kogoś znanego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś kto przeżył holokaust ma być zwolniony z odpowiedzialności za popełnione przestępstwo? Czy ktoś kto jest znanym reżyserem/aktorem ma być zwolniony z odpowiedzialności za popełnione przestępstwo? Czy MSZ RP by POdjęło równie aktywne działania jak w obronie byłego polskiego obywatela pochodzenia żydowskiego gdyby chodziło o zwykłego, polskiego obywatela nieznanego szerszej gawiedzi i niemającego starozakonnych przodków? Czy rząd USA i jego MSZ wtrąca się w sprawy polskiego wymiaru sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze szwajcarskich produktów znalazłem w domu czekoladę (pół tabliczki) i kakao (ćwierć puszki). Zaniosłem do ubikacji, wrzuciłem do muszli klozetowej i spuściłem wodę. Nigdy nie unosił się z kibla tak czarujący zapach... Szwajcarii. Nigdy więcej nie kupię nic, co zrobiono w tym kraju dwulicowców i zdrajców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć PedOfila niech zdycha w pierdlu i niech mu współwięźniowie zrobią dobrze w kakao To że jest znany i zdobył oskara nie oznacza, że jest lepszy i prawo go nie obowiązuje. PEDOFILIA TO PEDOFILIA !! Widać teraz, że PO to banda. Co to za tolerowanie pedofilii przez POpaprańców. tylko splunąć na nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sameś popapraniec, palancie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj to SZAMBO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcz Roman z tym szfajcarami do końca. Jak Polacy potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi 13-sto latka na imprezie,bez rodziców i opieki?Chyba liczyła na to ze ja jakis bogady prze.....ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą 13-latkę, jej mamusia za wszelką cenę chciała wylansować przy pomocy Polańskiego, który miał jej zrobić fotkę na okładkę magazynu "Vogue". Dlatego ją z nim puściła. Samntha miała już wtedy chlopaka, z którym uprawiała seks. W ogóle nie zamierzał nic mówić matce o zabawach z Polańskim. Opowiadała natomiast chlopakowi przez telefon, a rozmowę podsłuchała jej siostra i przekablowała matce. Matka chciała się dogadywać z Polańskim, ale ten to zignorował (pluje sobie pewnie do dziś w brodę), wtedy poszła na policję. Reszta znana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A h** Ci ku*** niedorżnięta dziwko w dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dromek napisał:
wyznanie dla NAIWNYCH 2009-09-28 21:08 mam ok. 44 lat uprawiam sex z 13 latką nie jestem żydem nie jestem sławnym reżyserem ilu PeOfili w stylu WAJDA, SIKORSKI będzie mnie broniło
Nie wiem czy oni Cię poprą, ale moje poparcie masz na bank. Żyjesz jak każdy porządny muzułmanin to nie powód do wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DM napisał:
Tą 13-latkę, jej mamusia za wszelką cenę chciała wylansować przy pomocy Polańskiego, który miał jej zrobić fotkę na okładkę magazynu "Vogue". Dlatego ją z nim puściła. Samntha miała już wtedy chlopaka, z którym uprawiała seks. W ogóle nie zamierzał nic mówić matce o zabawach z Polańskim. Opowiadała natomiast chlopakowi przez telefon, a rozmowę podsłuchała jej siostra i przekablowała matce. Matka chciała się dogadywać z Polańskim, ale ten to zignorował (pluje sobie pewnie do dziś w brodę), wtedy poszła na policję. Reszta znana.
Hehe ten jej chłopak co ją dymał dzień w dzień, a nie Roman Polański to dopiero jest pedofilem. Jakoś tego kolesia nikt nie nazywa gwałcicielem choć według prawa kalifornijskiego właśnie był gwałcicielem zupełnie jak Roman. Roman Polański to święty człowiek odpier***cie się od niego jak nie... TO W RYJ!! PROSTE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szokująca śmierć żony Polańskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...