Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już 36 sklep tej sieci w Lublinie. Będą kolejni najemcy w parku handlowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2017 r. o 18:11 Powrót do artykułu
Stokrotka to chyba za chwilę będzie litewska nie polska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo i nie świeżo. Omijam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiąc zakupy w sklepie Stokrotki, dorabiacie "biznesmenów" którzy płacą najniższą krajową 80% pracowników. Dorabiacie ludzi którzy nie dali podwyżki pracownikom niektórych działów od 8lat! Zwiększając ich zakres obowiązków w tym czasie trzykrotnie. Wystarczy zauważyć ile sklepów w tym czasie przybyło. Szukacie pracy? Omijajcie tą firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie robię zakupów w litewskich sklepach. Kiedyś kupiłem auto od Litwina, było kradzione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co będzie w budynku po Praktikerze ???????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupuję w Stokrotce mimo że to rodzima sieć a ja zawsze takie preferuję Po pierwsze -zdradzili Lublin wyprowadzając się do Warszawki Po drugie - są tam ceny wzięte z księżyca o wiele wyższa nawet od tych jaskie spotykamy w małych, osiedlowych sklepikach Po trzecie - na stoiskach mięsnych unosi się zapach mało różniący się od tego z jakim spotykamy się w chlewniach. Czy to może zachęcać do zakupów w tej sieci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam biedrę, tanio i dużo, dużo i tanio, a jakość i tak ostatecznie ląduje w kiblu więc po co przepłacać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę, mieszkam niedaleko, będę miał nowy sklep i konkurencję dla Aldika i Lidla. A ponadto to firma lubelska, tu daje miejsca pracy, płaci podatki, więc jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprowadzili do Warszawki? Przecież siedzibę mają w Lublinie przy Projektowej! Ja mam Stokrotkę pod nosem i jestem mega zadowolony, super pieczywo, wędlinka zawsze świeża, moim zdaniem jeden z lepszych sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się ubawiłem tym komenatarzem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka juz przejmowana jest przez MAXIMA GROUP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dalej dorabiaj wyzyskiwaczy . Tacy są niestety nasi rodzimi "przedsiębiorcy". Już wolę zakupy u konkurencji i mam gdzieś że są z zagranicy skoro sprzedają znacznie taniej płacąc pracownikom wyższe pensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma wyzyskuje pracowników i płaci im bardzo mało a ceny w sklepach wyższe niż u konkurencji, więc omijam takie sklepy. Taki jest mój patriotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś park to było miejsce z drzewami , kwiatami , do odpoczynku. podobnie jak galeria , gdzie sztuki plastyczne można było kontemplować . kiedyś misja była dyplomatyczna, albo kościelna. dziś pod tym pojęciem media uważają lot myśliwca z bombami i rakietami. bełkot medialny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Wyprowadzili do Warszawki? Przecież siedzibę mają w Lublinie przy Projektowej! Ja mam Stokrotkę pod nosem i jestem mega zadowolony, super pieczywo, wędlinka zawsze świeża, moim zdaniem jeden z lepszych sklepów.
 no , pieczywo z mrożonego ciasta a super polędwica krucha z chrzanowa ( dobra w smaku ) zawierająca z 15 chemikaliów w składzie . gratuluję dorego samopoczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...