Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To miał być wielki pogrzeb. Przegrał z naturą

Utworzony przez V, 18 kwietnia 2010 o 21:01
Tytuł artykułu jest kiepsko dobrany. Pogrzeb był wielki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie, redaktorzy, zastanówcie się co wy piszecie? Czytając ten artykuł wstydzę się, że DZIENNIK WSCHODNI jest gazetą z Lublina którą czytuję. Cały świat transmitował uroczystości tego wielkiego pogrzebu (m.in. CNN, SKY NEWS, tv francuska, niemiecka, rosyjska i wielu innych krajów) a wy piszecie artykuł zatytułowany "To miał być wielki pogrzeb. Przegrał z naturą". Wstyd! Ten pogrzeb był wielki i widział to cały świat. Było to wielkie wydarzenie dla Polski, Europy i Świata. Tysiące Polaków pojechało tam całymi rodzinami. Tłumy, polskie flagi, kwiaty, kościół Mariacki, Dzwon Zygmunta, Wawel. Będziemy o tym naszym dzieciom opowiadać. Zastanówcie się co piszecie! Nie można dostrzegać w życiu tylko niedociągnięć i wad. Ten pogrzeb był wspaniały i cały naród o tym wie. Tylko nie wy. Wstyd!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widocznie nastepcy Sztandaru Ludu już zakończyli żałobę i pogrzeb będzie codziennie mniejszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.tvn24.pl/-1,1652618,0,1,prezyde...,wiadomosc.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żenada autora artykułu, żenada, chowasz się za inicjałami, czasy Sztandaru Ludu nie wrócą, tak jak nie wróci pogarda dziennikarzy do ludzi, którzy mówią o ludziach STARY DZIAD, żenada, żal, płakać się chce, poraszzzzzka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WSTYDZĘ SIĘ ZA DZIENNIK WSCHODNI
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielkości nie mierzy się listą uczestników z zagranicy. To była wielka, poruszająca ceremonia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Kto nie dotarł na pogrzeb" jest lepszym tytułem. Tylko czy informacja o osobach czy delegacjach nieobecnych naprawdę wymaga aż dużego, odrębnego artykułu? Ważne jest i liczy się ten, kto był. A było bardzo wielu - patrz chociażby link który ktoś dodał w komentarzu 4
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może tytuł nie zbyt trafny, ale... Skoro można było przyjechać np. z Maroka, Łotwy, Rumunii czy Słowenii nie mówiąc już o Rosji, a nie można było przyjechać z Austrii czy Belgii, to chyba o czyś świadczy. Czy przypadkiem odwołanie przyjazdu przez Obamę nie było tego przyczyną?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przydupasy ameryki nie przyjechali i bardzo dobrze - ceniłam S.p Prezydenta ze nie lizał d-py przebrzydłym amerykanom i temu państwu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za komuny nie można było pisać negatywnie tylko pozytywy, teraz mamy demokrację i dostęp do pełnej informacji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent Czech Vaclav Klaus : "Zrozumiałbym, że nie przyjechał kanadyjski premier czy gubernator generalny Australii..., lecz to, że nie przyjadą niektórzy Europejczycy, że nikt nie przyjedzie z Brukseli, to jest dla mnie niewybaczalne. Dowodzi to, że wszelkie mówienie o jedności europejskiej to jedynie puste słowa”. Bez komentarza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...Pogrzeb Lecha i Marii Kaczyńskich miał być wydarzeniem bez precedensu w historii świata. Żegnającym prezydencką parę Polakom towarzyszyć miały delegacje z około stu państw świata,.... Bez przesady!!!!W obliczu tragedii dla wielu rodzin,nasze władze urządziły sobie światowy spektakl.A to pochówek na Wawelu to znowu zachłystywanie się kto będzie uczestniczył w pogrzebie.......A w pierwszej kolejnosci z przybycia na pogrzeb zrezygnowali przedstawiciele Watykanu.Później pozostałe państwa się wycofywały,"zasłaniając" się pyłem wulkanicznym. Dlaczego wytyka się innym że nie przybyli na pogrzeb,a delikatnie przemilcza się postawę Watykanu?Czy uczestnictwo w tym pogrzebie było obowiązkowe np.dla Amerykanów,Kanadyjczyków czy jeszcze innych państw z innych kontynentów? A wiec bez przesady. Po tygodniowej żałobie,można sobie jasno powiedzieć,że organizatorzy tragicznego wyjazdu do Katynia (wiadomo o kogo chodzi) sami sobie zgotowali tą śmierć.Przecież sami sobie pojechali,na własne ryzyko.Nikt ich tam nie zapraszał.Pojechali jako nieoficjalna delegacja.Uroczystości w Katyniu były 2 dni wcześniej......Pamiętamy,jak to była walka o miejsca w Brukseli,walka o samolot i inne jeszcze przepchanki.Należy sobie powiedzieć otarcie,że tam gdzie nas nie chcą,to nie pchamy się. Tej tragedii można było uniknąć.Ale trzeba było rozsądku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
witam, 1.gdybym był prezydentem też bym walczył o Katyń i tam pojechał. Historia to nasza tożsamość(nawet ta tragiczna) o swoje trzeba walczyć a to Tusk mądry zawsze chciał lekceważyć Prezydenta i lekceważył a nie powinien bo mimo że Premier rządzi to Prezydent jest zawsze Jego Głową i szacunek się należy. jak my siebie szanujemy tak inni nas. 2. "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Gruzin dał przykład jaki powinien być przywódca. cała reszta, która nie dotarła pokazała nam co o nas myślą. nasz Rząd powinien wyciągnąć wnioski z kim się trzymać. Z historii wynika jakie kraje nam sprzyjały od wieków i nie były to kraje zachodnie. merkel przez grzeczność i niby dobre stosunki z Tuskiem powinna się pojawić. 3. Polska jest tylko jedna i nie może być k.... MA BYĆ HONOROWA I DUMNA tak jak i Naród. CZAS NA WYBRANIE PORZĄDNEGO RZĄDU! precz ze sprzedawczykami i d.......włazami!!! czas na HONOR
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ALE SIE UCIEDSZYL OBAMA I RESZTA ZE NIE MUSUIELI PRZYJECHAC!!!!! MOGLI SIE WYSPAC I INNE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ALE SIE UCIESZYL OBAMA I RESZTA ZE NIE MUSUIELI PRZYJECHAC!!!!! MOGLI SIE WYSPAC I INNE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ALE SIE UCIESZYL OBAMA I RESZTA ZE NIE MUSUIELI PRZYJECHAC!!!!! MOGLI SIE WYSPAC I INNE
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: