Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"To nie koniec świata" serialowym liderem

Utworzony przez anka, 10 października 2013 r. o 19:51
Ale mi promocja miasta. Ukazane  jako miejsce ,,ciuchlandów", złodziei, ,,ulizanych" facetów, pełne zaściankowości. Jednym słowem, jak powiedział bohater-,,czarna d...". Kto by chciał przyjechać do takiego miasta? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahaaa a w innych miastach nie ma ciuchalndów i innych rzeczy, które wymieniłaś? Trochę dystansu. Ludzie nie są takimi osłami, żeby twierdzić, ze skoro w serialu jest ciuchland to Biała jest pełna ciuchlandów. Chociaż to akurat prawda. Tylu aptek i ciuchlandów co w Białej to nie widziałem nigdzie indziej :) Ale się z tym pogodziłem. Tak widocznie ma być. A czy to powód do wstydu? Jesli ktoś ma takie małomiasteczkowe podejście do sprawy jak Ty, to raczej tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za późno nadają,powinien być po 20,00 byłaby oglądalnośc super.bardzo dobry serial w porównaniu z innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...