Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To oni mogli zabić gen. Marka Papałę (zdjęcia)

Utworzony przez KK, 26 kwietnia 2012 r. o 08:19
Nie zdziwię się jak w celi sie powywieszają ,ewentułalnie skonaja z powodu grypy ,no cóż złodzieje rządzący nami od dziesięcioleci nie moga odpowiadać ,republika kaolesi trwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pytanie podstawowe - skoro napadli, żeby ukraść auto, to dlaczego auta nie ukradli? Dlaczego uważa się Polaków za skończonych idiotów. Widzieliśmy już od 1989 r. tyle bezczelnego zamiatania śmierdzących spraw pod dywan, że naprawdę takich głupot nie kupimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam gdzie w tej bajce jest smok???? Niech PiS się zajmie tą sprawą bo oni na czele z J. K. dojdą prawdy i tylko prawdy tak jak o Smoleńsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła wrzuta.KOMUCHY chcą was czymś zająć aby odwrócić uwagę od innych POważniejszych problemmów i bolączk nas wszystkich,piorą mózgi pierdołami,a z drugiej strony na chama krecą LODY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Zwykła wrzuta.KOMUCHY chcą was czymś zająć aby odwrócić uwagę od innych POważniejszych problemmów i bolączk nas wszystkich,piorą mózgi pierdołami,a z drugiej strony na chama krecą LODY.
Niestety ale je***a racja w 200%!!!!!!!!!!!!! Lemingi idźcie dalej tą drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze do mojego malucha się z pewnością włamali. Nie słyszałem, aby złodziej samochodowy, który kradnie luksusowe bryki, z reguły na specjalne zamówienie bez wiekszego powodu celował człowieczkowi prosto w czoło z małej odległości (w pierwszym przypadku 3-5 lat by posiedział, a w drugim dożywocie grozi, a przecież jeszcze tyle pieknych wozów można ukraść). I jeszcze zarzuty zabójstwa postawiono aż dwóm zbirom, a jedna dziurka w czole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
to jeszcze do mojego malucha się z pewnością włamali. Nie słyszałem, aby złodziej samochodowy, który kradnie luksusowe bryki, z reguły na specjalne zamówienie bez wiekszego powodu celował człowieczkowi prosto w czoło z małej odległości (w pierwszym przypadku 3-5 lat by posiedział, a w drugim dożywocie grozi, a przecież jeszcze tyle pieknych wozów można ukraść). I jeszcze zarzuty zabójstwa postawiono aż dwóm zbirom, a jedna dziurka w czole.
Pamiętaj że to jest wersja dla CIEMNOTY,a trochę bardziej rozgarnięci mają swoją,bez wćiskania ciemnoty przez te komunistyczne świnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...