Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To oni ukradli kosze od balonów z Nocy Kultury. Kto ich rozpoznaje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2017 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Dlaczego Policja nie zareagowała natychmiast !!!??? W tym celu przecież ponosimy koszty monitoringu. A gdyby tam miał miejsce rozbój lub zamach nożownika? Też po kilku dniach byłaby reakcja Policji w postaci ogłoszenia, żeby za nich złapać bandytów!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uszkodzili arcydzieła artysty, który robi dekoracje Owsiakowi. Cała lubelska Policja postawiona na nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za parszywe, prymitywne mordy. Widać, że nic w życiu nie osiagnęli ani nie osiągną, tylko pozostaną odpadrm społecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowska street rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co za parszywe, prymitywne mordy. Widać, że nic w życiu nie osiagnęli ani nie osiągną, tylko pozostaną odpadrm społecznym.
 no i po wuj osiągać, ja parcuję 38 lat i co mam, 1800 zł  netto wynagrodzenia, gdzie teraz za pieprzenie sie i rozmnażanie więcej dostają jak ja za pracę. Mają rację, nie wartooooo preacowaćcccccc dla tego krajuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian, Seba i Oscar.lol typowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gang długich nosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no też mi mężczyźni!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za prymitywy ................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko szaleńcy pracuja napisał:
undefined napisał:
Co za parszywe, prymitywne mordy. Widać, że nic w życiu nie osiagnęli ani nie osiągną, tylko pozostaną odpadrm społecznym.
no i po wuj osiągać, ja parcuję 38 lat i co mam, 1800 zł  netto wynagrodzenia, gdzie teraz za pieprzenie sie i rozmnażanie więcej dostają jak ja za pracę. Mają rację, nie wartooooo preacowaćcccccc dla tego krajuuuuu
 Jesteś mistrz !!! Taka mała rada...zacznij pracować dla Siebie, weź sprawy w swoje ręce a nie marudzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to drobne cwelostwo w czapkach z daszkiem. Należy takich wyłapać i wycwelić raz z porządnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podnosząc rękę na te baloniki, to jakby podnieśli ją na samego Pana Prezydenta Żuka. Cała lubelska policja przeczesuje już każdy zakątek miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakas gówniażeria. Niech ojce im zleją tyłki pasem, a Sąd wlepi np. po 5 tys. PLN grzywny na łeb. To ich postawi do pionu w try miga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucky napisał:
tylko szaleńcy pracuja napisał:
undefined napisał:
 Co za parszywe, prymitywne mordy. Widać, że nic w życiu nie osiagnęli ani nie osiągną, tylko pozostaną odpadrm społecznym.
no i po wuj osiągać, ja parcuję 38 lat i co mam, 1800 zł  netto wynagrodzenia, gdzie teraz za pieprzenie sie i rozmnażanie więcej dostają jak ja za pracę. Mają rację, nie wartooooo preacowaćcccccc dla tego krajuuuuu
Jesteś mistrz !!! Taka mała rada...zacznij pracować dla Siebie, weź sprawy w swoje ręce a nie marudzisz
 a pieprze, w tym kraju to żyje tylko kombinator, oszust, zlodziej i próżniak, już wystarczy jak mój śp. ojciec walczył o ten kraj , i po co to robił. Nnp. w swoje ręcie bierze pani z PZU i za 90 tys. miesięcznie bedzie pracowała, także stołki dla swoich, tak bylo, jest i będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucky napisał:
tylko szaleńcy pracuja napisał:
undefined napisał:
 Co za parszywe, prymitywne mordy. Widać, że nic w życiu nie osiagnęli ani nie osiągną, tylko pozostaną odpadrm społecznym.
no i po wuj osiągać, ja parcuję 38 lat i co mam, 1800 zł  netto wynagrodzenia, gdzie teraz za pieprzenie sie i rozmnażanie więcej dostają jak ja za pracę. Mają rację, nie wartooooo preacowaćcccccc dla tego krajuuuuu
Jesteś mistrz !!! Taka mała rada...zacznij pracować dla Siebie, weź sprawy w swoje ręce a nie marudzisz
wystarczy jak już biora wuja w swoje ręce i mają za darmo 500+ od zrobienia jednego dziecka, po wuj pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego ma Biała Podlaska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci poszukują mężczyzn... - gnojków bezmyslnych ; nie zasluguja na miano mezczyzn ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to wesołe chłopaki!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce chroni się przestępców a publikuje wizerunek drobnych złodziejaszków jakiś prymitywnych dekoracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może zapytać straż miejską ,ale oni chyba są od pilnowania ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...