Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomasz Dudziński (PJN) odchodzi z polityki

Utworzony przez Gość, 30 października 2011 r. o 15:04
Cóż, trzeba jakoś wytłumaczyć swoją kompletną klęskę wyborczą. Poza tym po co krytykować innych jak samemu szło się kilka lat temu do sejmu po te 10 tysięcy i dostawało je za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miałem zamiar zrezygnować z mandatu i zająć się czymś innym. Bo mam wrażenie, że bycie w Sejmie odmóżdża" ... farmazonisz, chłopie. Gdzie ty znajdziesz robotę za 10 patyków miesięcznie za friko ? PJN przerżnął, więc teraz jestes "mundry" i gadasz, że i tak byś zrezygnował gdybyś się załapał. Na palcach jednej reki można policzyć eks posłów, którzy po Sejmie zarabiają więcej ... no chyba, że ktoś im załatwi miękkie lądowanie w jakiejś spółce gminnej/budżetowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktywny w mediach był,bajki opowiadał i myślał,że jest gwiazdą polityczną,ale zapomniał że gwiazdy też spadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierz ze sobą Zbysia Wojciechowskiego, niestety jak większość polityków masz lewe ręce do uczciwej pracy i dlatego nie zajmiesz się niczym pożytecznym. Mam nadzieję że nie dostaniesz żadnej synekurki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...