Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
odszkodowanie powinno wynosić 1 mln za każdy rok odsiadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowanie to powinna być zrzutka tych co go zamknęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to panienki zaczną ustawiać się do niego w kolejkę. Ponad 30% wyegzekwowanej sumy zgarnie adwokat. Jest o co walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robił ten wybitny papuga jak był ministrem niesprawiedliwości. Nie miał kiedy zająć się sprawą. Doczekał i teraz ma okazję jeszcze zgarnąc gruby odsyp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech walczy o więcej,należy mu się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz Cwiąkalskiego trzeba zamknąc do pierdla za zaniechanie,bo jako minister nic w tej sprawie nie zrobił,a teraz pozuje na wielkiego obrońcę???No solidaruchy do roboty o sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowanie powinni zapłacić sędziowie i prokuratorzy za krzywdę, którą zrobili człowiekowi. A nie skarb państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie pytania w tej sprawie należy kierować do sędziego, który - co zrozumiałe- teraz gdzieś się schował, jak to możliwe, że pan sędzia nie rozumiał i nie wziął pod uwagę na korzyść oskarżonego tych wszystkich wątpliwości, on po prostu wpasował tego człowieka w tej całą sprawę, dopchnął kolanem to wszystko co nie pasowało i wydał wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówi Komenda, już teraz dostaje sporo ofert matrymonialnych od panienek co wietrzą okazję przytulenia się do odszkodowania jakie może dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz. Odszkodowanie to powinna być kwota wynagrodzeń które gość mógłby zarobić (minimalna krajowa?) pomniejszone o koszty wyżywienia i zakwaterowania, które poniosło państwo. Taka prawda. Milionów nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i kto za to tera zapłaci? Ja zapłacę, pan zapłaci, pani zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z tego co pisali to chyba jakoś był troche w te zbrodnie umoczony, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne pieniądze nie zwrócą mu straconej młodości. Dlatego nie jestem za karą śmierci, bo kto ilu niewinnych by stracono za winę innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też już czekam 18 lat na odszkodowanie za niesłuszne rozwalenie mojej firmy i pozbawienie miejsca pracy. Jedyna różnica, to taka, że musiałem zadbać o swoje i swojej rodziny codzienne utrzymanie. Jestem na wolności, ale są takie obostrzenia w polskim sądzie, gorsze jak w więzieniu. Nie mogę wyjechać, muszę się stawać na każde żądanie sądu. Jechać 250km (w obie strony) do sądu, aby sąd o coś zapytał, albo i nie. Muszę opłacić adwokata, żyć w ciągłym stresie. Moje życie to piekło na ziemi. Czy mi się nie należy odszkodowanie, skoro sądy mnie uniewinniły? Nie nie należy, gdyż próba uzyskania odszkodowania kończy się kolejnym aktem oskarżenia, o rzeczy które nigdy nie popełniłem. Bycie na wolności pod butem polskiego sądu, przez 18 lat, to gorsze niż bycie w więzieniu. Przynajmniej tam odsiedzisz i wyjdziesz. Na wolności jesteś w ciągłej dyspozycji sądu i nie znasz dnia ani godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa poniżej: we więźniach też sami niewinni siedzą. Uczciwego obywatela co nie podskakuje gdzie nie trzeba nikt po sądach nie ciąga. Taka prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zaraz zaraz. Odszkodowanie to powinna być kwota wynagrodzeń które gość mógłby zarobić (minimalna krajowa?) pomniejszone o koszty wyżywienia i zakwaterowania, które poniosło państwo. Taka prawda. Milionów nie będzie.
 Ty chyba jesteś jakis zryty. To co on przeżył w tym pierdlu to się tobie w najgorszych koszmarach nie śniło, a masz czelność nazwać to "zakwaterowaniem"? Nie życzę najgorszemu wrogowi takiego zakwaterowania przez 18 lat. A odszkodowanie to nie tylko kwota wynagrodzeń które mógłby zarobić. To też dodatkowo zadośćuczynienie za poniesione straty moralne, zdrowotne, za skazę na psychice i utratę około 25-30% życia bez żadnej winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że obrońcą tego biednego człowieka jest...były minister sprawiedliwości!!!! A więc człowiek, który mógł dużo, żeby wyciągnąć go z tego horroru, ale wtedy nie miał by szansy na honorarium! Czy to tylko obłuda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czekać, kiedy wypłyną dokumenty w tej sprawie, kierowane do Ćwiąkalskiego jako ministra sprawiedliwości w rządzie PO. Będzie się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF ? Papuga Ćwiąkalski? Panie Ćwiąkalski - a czasem nie był Pan ministrem sprawiedliwości, gdy Komenda siedział w więzieniu za niewinność? Jest taki gatunek ludzi, którzy przyklejają się do swoich ofiar i krzyczą, ze właśnie stali się wybawcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym obronca kasty zlodziejskiej jest Giertych-kon a,ze ostatnio zamkneli mu melioranta z pomorza i nie zarobil i zeby nie mogl robic rwetesu z Komenda,uprzedzil go byly minister Cwiakalski.TEN JEST PEWIEN,ZE NALEZY SIE SPORE ODSZKODOWANIE ZA NIEWINNE SPEDZENIE 18 LAT ZA KRATKAMI TO I PAPUDZE WPADNIE NA KONTO POWAZNA KWOTA.Dla mnie jest to rodzaj przekretu,brak honoru,ze taki czepil sie biednego czlowieka.Przeciez kazdy adwokat nie mialby problemu zeby pomoc w sprzwie odszkodowania,ze az musi to robic byly minister sprawiedliwosci za ktorego jego klient odsiadywal wyrok 25 lat wiezienia za to czego nie dokonal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...