Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski > Żałuje, że wzięła znaleziony telefon

Utworzony przez asia5522, 25 stycznia 2009 r. o 20:15
SZOK MOJA KOLEZANKA MA PODOBNY PROBLEM ROk ZA ZNALEZIENIE A INNI TAK ZAWSZE ODDAJA >MOZE DAWALI BY WIEKSZE KARY DLA PRZESTEPCOW MORDERCOW A NIE >>.ZNALEZIONE NIE KRADZIONE A JAK PIJAK GLUBIU TO JEGO STRATA A POLICJA TRACI CZAS NA ZNALEZIENIE OSOB ZAMIAST ZAJMOWAC SIE SPRAWAMI NAPRAWDE TAKIMI GDZIE LUDZIE ICH POTRZEBUJA..DLA MNIE TAKA KARA JAK SŁYSZE TO OBŁED
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..WSPOLCZUJE TEJ PANI SERDECZNIE PO TAKIEJ KARZE CZŁOWIEK JEST CHYBA GORZEJ NASTAWIONY NA<>MYSLICIE ZE POLICJA BY MI POMOGLA ODNALEZC TEGO CO JA PRZYWŁASZCZYŁ?NO TO DOPIERO FAKT ZE KTOS MI NIE ODDAL SKORO NADAWCA PACZKI TZ JA WIDNIAŁAM NA ODWROCIE.ZASTANAWIAM SIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia5522 napisał:
..WSPOLCZUJE TEJ PANI SERDECZNIE PO TAKIEJ KARZE CZŁOWIEK JEST CHYBA GORZEJ NASTAWIONY NA<>MYSLICIE ZE POLICJA BY MI POMOGLA ODNALEZC TEGO CO JA PRZYWŁASZCZYŁ?NO TO DOPIERO FAKT ZE KTOS MI NIE ODDAL SKORO NADAWCA PACZKI TZ JA WIDNIAŁAM NA ODWROCIE.ZASTANAWIAM SIE...
Bez przesady, gdyby ci zginęła przesyłka za 2 tysiące. Poza tym to twoja wina, kto wysyła wartościowe przedmioty bez potwierdzenia? idiota chyba?A paczki to się dodatkowo ubezpiecza. nie kosztuje to majątku a w razie zaginięcia poczta zwraca wszystko co do grosza. Ta osoba co posługiwała się "znalezionym" telefonem powinna ponieśc karę, gdyby była uczciwa to znajdując taką rzecz od razu zaniosłaby ją na policję, pewnie biedulka myslała, ze nikt jej nie namierzy? hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...