Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszowice > Na trasie Lublin - Nałęczów zgniął rowerzysta

Utworzony przez też rowerzysta, 25 maja 2008 o 15:53
Jakiś dziwnie ubrany był ten rowerzysta.Jechał ubrany tylko w sztruksową kurtkę.Czy był bez spodni i bez butów? Nic dziwnego,że policja nie może ustalić danych personalnych denata.Po kolorze sztruksowej kurtki na pewno nie ustalą jego tożsamości. P.S.Dziwne,że Sztandar Ludu napisał taki bzdurny komunikat.No cóż,jest niedziela i nie chce się wyjść z domu aby uzyskać więcej informacji.Ale nie ma się czemu dziwić."dziennikarze" tej gazety mającej swe tradycje jeszcze z czasów tzw komuny,w dzień powszedni nie mają czasu na ustalenie prawdziwych informacji,a tym bardziej w niedzielę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bzdury to ty wypisujesz Człowieku ktoś zginał !!!!!!!!! podali pewnie najbardziej charakterystycza cześć odzieży może to pomoże ustalic kim był a ty co jakies chore komentarze wypisujesz
0
wstyd napisał:
Bzdury to ty wypisujesz Człowieku ktoś zginał !!!!!!!!! podali pewnie najbardziej charakterystycza cześć odzieży może to pomoże ustalic kim był a ty co jakies chore komentarze wypisujesz
Nie potrafię zweryfikować tych danych, ale kolega miał rację, że dziennikowi się nic nie chce ustalić. http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/a...EWS01/662462325 Ten wypadek był niedaleko mnie, a autobus miał przejeżdżać przez miejscowość w której jadę. Nie chce mi się pisać wszystkiego tego co jest tutaj nieprawdą w tym artykule, aby powiem że 50% artykułu to nieprawdziwe informacje. Jeden przykład autobus wracał z Lublina a nie do niego jechał. A jeżeli chodzi o rowerzystę to szkoda mi tego człowieka. Też jeżdżę rowerem i obawiam się o swoje życie. Ciekawe czy ten rowerzysta poruszał się oświetlony na drodze. Myślę, że w Polsce wciąż zbyt mało ludzi zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie jazda nieoświetlonym rowerem. Dlatego wszystkim polecam zakup kamizelki za 5 zł i światełka mrugającego. NIE majątek a na pewno pomoże. Odkąd zrobiłem prawo jazdy to wiem co to znaczy nie widzieć pieszych i rowerzystów poruszających się po poboczach jezdni. Swoją drogą to myślę, że nasz parlament powinien wprowadzić ustawę nakazującą posiadanie elementów odblaskowych dla osób poruszających się po zmierzchu.
0
Pamietam tę dyskusję, dwie albo jedna osoba, które widziały wypadek wyzywały się, że coś było nie tak.
0
ten rowerzysta to Andrzej Kuzioła mieszka w Tomaszowicach
0
ten rowerzysta to Andrzej Kuzioła, lat 18 lub 19, jechał w stronę Lublina. potrąciło go volvo a kierowca się OCZYWIŚCIE nie zatrzymał
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: