Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszowice > Śmiertelny wypadek na drodze Lublin Nałęczów - cd.

Utworzony przez Agares, 19 maja 2008 r. o 21:35
Śliska nawierzchnia + brawurowa jazda = wypadek Jechałem tą trasą godzinę wcześniej i sam prawie zaparkowałem na czyimś zderzaku. Niestety ludzie nie mają wyobraźni, szkoda tylko kierowcy fiata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIestety, pomijajac to ze kierowca mogl byc pijacy, to kierowcy tych duzych samochodow czuja sie jak bogowie jezdzacy po naszych drogach. Wyprzedzaja wszystko co sie da i musza byc przed toba nawet jak zaraz skreca albo zaraz sa swiatla czerwone. To sa wlasnie "nowobogatcy" !!! Jest na to tylko jedna rada: Policja jezdzaca na drogach i wylapujaca takich wariatow i wyskie mandaty wlacznie z odebraniem prawa jazdy. M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wiecej wypadek byl pod droga do mojego domu bylem pirwszy na miejscu wypadku przerazajacy widok kierowca fiata umarl mi w rekach gdy probowalem go wyciagnac mial peknieta czaszka u podstawy i polamana klatke piersiowa nie udalo mi sie go uratowac wyciagnelismy go dopiero we troje juz nie zyl kierowca galanta mial noge zablokowa pod stacyjka wielka dziure w okolicy kolana mieso i kosc bylo widac dokladnie sek w tym ze pozostalych dwoch pasazerow bylo pijanych jeden z tylu drugi z przodu miedzy nogami tego z przodu lazala butelka wodki i otworzona oranzada wygladalo to jakby wszyscy byli pijani bo i od kierowcy galanta bylo czuc alkohol szkoda kazdego z nich ale sprawca byl jeden!po wyciagnieciu pasazerow jeden z nich powiedzial ze nie jechal tym samochodem!-dziwne prawda.bardzo sie zdenerwowalem bo nikt nie stanal by pomoc dopiero kierowca samochodu ciezarowego sie zatrzymal nastepnie jeszcze jeden mlody mezczyzna nie moglismy zbyt wiele zrobic zaraz wyladowal helikopter i nadjechal pomoc.potem jak zwykle zlecialo sie mnostwo ludzi ktorzy nie wiadomo skad sie tam wzieli i znalezli sobie super zajecie ogladanie powaznego wypadku to nie jest ku*** kino.koniec komentaza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych pijanych deb***i powinni zamknąć za współudział w wypadku choć i tak ciężko jest im pewnie z tym żyć to by może komuś życie uratowało. tylko co powiedzieć rodzinie kierowcy fiata- brak słów albo milczenie bo tu nie ma słów jak bardzo jest przykro gdy ktoś umiera a gdy zdarza się taka tragedia pojawiają się pytania dlaczego? prawo jazdy powinni mieć tylko ludzie z wyobraźnią a reszta powinna jeździć autobusem, a lepiej niech chodzą na piechotę to wtedy mózg się rozjaśnia. jest tyle wypadków z głupoty a państwo nic z tym nie robi żeby tej głupocie przeciwdziałać. smutne ale prawdziwe i człowiekowi z boku jest przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...