Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszowice > Śmiertelny wypadek na drodze Lublin Nałęczów - cd.

Utworzony przez Agares, 19 maja 2008 o 21:35
Śliska nawierzchnia + brawurowa jazda = wypadek Jechałem tą trasą godzinę wcześniej i sam prawie zaparkowałem na czyimś zderzaku. Niestety ludzie nie mają wyobraźni, szkoda tylko kierowcy fiata.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIestety, pomijajac to ze kierowca mogl byc pijacy, to kierowcy tych duzych samochodow czuja sie jak bogowie jezdzacy po naszych drogach. Wyprzedzaja wszystko co sie da i musza byc przed toba nawet jak zaraz skreca albo zaraz sa swiatla czerwone. To sa wlasnie "nowobogatcy" !!! Jest na to tylko jedna rada: Policja jezdzaca na drogach i wylapujaca takich wariatow i wyskie mandaty wlacznie z odebraniem prawa jazdy. M.
0
powiem wiecej wypadek byl pod droga do mojego domu bylem pirwszy na miejscu wypadku przerazajacy widok kierowca fiata umarl mi w rekach gdy probowalem go wyciagnac mial peknieta czaszka u podstawy i polamana klatke piersiowa nie udalo mi sie go uratowac wyciagnelismy go dopiero we troje juz nie zyl kierowca galanta mial noge zablokowa pod stacyjka wielka dziure w okolicy kolana mieso i kosc bylo widac dokladnie sek w tym ze pozostalych dwoch pasazerow bylo pijanych jeden z tylu drugi z przodu miedzy nogami tego z przodu lazala butelka wodki i otworzona oranzada wygladalo to jakby wszyscy byli pijani bo i od kierowcy galanta bylo czuc alkohol szkoda kazdego z nich ale sprawca byl jeden!po wyciagnieciu pasazerow jeden z nich powiedzial ze nie jechal tym samochodem!-dziwne prawda.bardzo sie zdenerwowalem bo nikt nie stanal by pomoc dopiero kierowca samochodu ciezarowego sie zatrzymal nastepnie jeszcze jeden mlody mezczyzna nie moglismy zbyt wiele zrobic zaraz wyladowal helikopter i nadjechal pomoc.potem jak zwykle zlecialo sie mnostwo ludzi ktorzy nie wiadomo skad sie tam wzieli i znalezli sobie super zajecie ogladanie powaznego wypadku to nie jest ku*** kino.koniec komentaza
0
tych pijanych deb***i powinni zamknąć za współudział w wypadku choć i tak ciężko jest im pewnie z tym żyć to by może komuś życie uratowało. tylko co powiedzieć rodzinie kierowcy fiata- brak słów albo milczenie bo tu nie ma słów jak bardzo jest przykro gdy ktoś umiera a gdy zdarza się taka tragedia pojawiają się pytania dlaczego? prawo jazdy powinni mieć tylko ludzie z wyobraźnią a reszta powinna jeździć autobusem, a lepiej niech chodzą na piechotę to wtedy mózg się rozjaśnia. jest tyle wypadków z głupoty a państwo nic z tym nie robi żeby tej głupocie przeciwdziałać. smutne ale prawdziwe i człowiekowi z boku jest przykro
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: