Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TOP 10 tradycyjnych dań w lubelskich restauracjach

Utworzony przez Right_Behind_The_Kitchen, 1 grudnia 2014 r. o 22:36 Powrót do artykułu
Interesujące zestawienie tego, co w Lublinie dobre i smaczne. Pewnie wiele osób znajdzie wśród tych miejsc swoje ulubione restauracje / m-EAT-ing.pl - warsztaty kulinarne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno miałem okazję odwiedzić St. Valentino, Chleb i wino. Tak jak autor tekstu byłem bardzo miło zaskoczony wystrojem lokalu. Jasne, czyste wnętrze bez zbędnych bibelotów i rozpraszaczy.  Obsługa, dwoje kelnerów nie najlepiej radziło sobie z obsługą 4 stolików. W restauracji było około 20 osób.  Na przyjęcie zamówienie czekaliśmy około 10 minut. Napoje podano dość szybko. Po 50 minutach czekania na zamówione dania opuśliliśmy lokal, po uiszczeniu rachunku za napoje. Jedzenie może i smaczne, ale trzeba mieć okazję się o tym przekonać. Byliśmy w lokalu w niedzielne popołudnie i nie zamawialiśmy potraw wymagających długiej obróbki. Proste 2 dania z menu dla dzieci oraz 2 dania główne polecane przez szefa kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za lokalem Valentino, od lat mieści się Zajazd Goscinny i dziwi mnie, dlaczego autor tekstu nie wspomniał o tym lokqlu. Od lat jeżdze tam z rodziną na niedzielne obiady, kuchnia domowa, czuć, ze gotują tam kobiety, bo mi jedzenie przypomina obiady mojej mamy za czasów dzieciństwa. Polecam domowe mielone, które cięzko znależć w restauracjach, dla mężów - kotlet chabowy smazony na smalcu, ale też polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym - delikatnie klepnięte ręką tak jak powinno być. Dzieci zawsze są pochłonięte zabawą w kąciku zabaw, więc dla nas to wielki plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...