Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Top Model TVN: Paulina Papierska wygrała finał

Utworzony przez hubert, 2 grudnia 2010 r. o 01:16 Powrót do artykułu
super ze wygrala. Naprawde ciesze sie ze ta piekna, a zarazem spokojna i cicha dziewczyna spelnila swoje marzenie. Po za tym wylizal bym jej cipke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suche , krzywe nogi u wiekszosci dziewczyn............i to ma byc TOP MODL? C'mon people get a life !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów i komentarza, wybrali z litości jak toto z mam talent-żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu wziela na litość ludzi,jak ta welc z mam talent,ach jestem taka biedna nigdy nie byłam na granicą i nie zna angielskiego!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jej opłacą dokształcanie w szkole dla dorosłych i kurs języka angielskiego bo braki w edukacji ma dziewczynka ze Zbąszynka że hej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby "szara myszka" a nie raz w Internecie było wspominane, że miała robione profesjonalne zdjęcia jako modelka... biedna Paulinka na litość wszystkich wzięła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenada , wstyd dla Polek...ze niby wszystkie takie niedouczone.. nie umiejace sie odezwac i odpowiednio zachowac. Co sie dzieje ??? Trudno uwierzyc ze narod zglupial i wybral najmniej odpowiednia dziewczyne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumna że wygrała! Popłakałam się razem z nią. Jest piękna, wrażliwa i będzie idealną modelka! Od początku jej kibicowalam! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy są tacy złośliwi?? Młoda, śliczna Paulina wygrała i trzeba tylko życzyć jej sukcesów w modelingu i nie szukać dziury. Dziewczyna jest ambitna i stanie na wysokości powierzonych zadań z pewnością, a na litość nikogo nie brała. Ja z 15-letnią córką kibicowałyśmy jej już od jakiegoś czasu, właśnie dlatego, żeby tak skromna osoba dostała szanse na lepsze życie.......Nie bądźcie ludzie okrutni i złośliwi, bo życie jest zbyt krótkie, żeby zajmować się plotkami i oczernianiem innych osób...... czy nie lepiej po prostu pogratulować? PAULINKO - JA I MOJA CÓRKA SZCZERZE GRATULUJEMY CI WYGRANEJ I TRZYMAMY KCIUKI ZA TWÓJ SUKCES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale wy zawistni jesteście!! Szok! Przeżyć nie możecie że komuś się udało...Dziewczyna ciężką pracą sobie na to zasłużyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, ciężką pracą... Ciężko to ona sie chyba angielskiego uczyła. Ludzie to nie jest konkurs miss tylko top modelki, czy Rubikowa jest ładna? Nie. Niech będzie druga edycja wjade tam na wózku inwalidzkim z podbitymi oczami przez mojego męża alkoholika, popłacze sie, że chce spełnić swoje marzenia i v'oila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od samego początku wiedziałam,że wygra Paulina ciezko pracowała i zasłużyła sobie na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam, że Paulina zasłuzyła sobie na to... wsumie jak by nie było ona jest bardzo łądna nadaje sie na modelkę. Ola tez piekna dziewczyna natomiast juz figure miała pulchniejszą. Paulina zrobiła dobrą robotę bardzo ładna dziewczyna aż miło jej się z oczu patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak... moim zdaniem te wasze śmieszne obelgi związane z angielskim są godne pożałowania... to nie jest olimpiada angielskiego tylko modeling... więc nie na miejscu są te uwagi... wcześniej czy później, jeśli Paulina nie umie perfekt angielskiego to za granicą się go nauczy! Też cieszę się,że wygrała Paulina. Ola za bardzo się "nosiła". Świetnie, że własnie tak skromna dziewczyna jak Paula wygrała ten program! Gratuluję i życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hubert napisał:
super ze wygrala. Naprawde ciesze sie ze ta piekna, a zarazem spokojna i cicha dziewczyna spelnila swoje marzenie. Po za tym wylizal bym jej cipke. [/quote] Gratuluję puenty... żenada
Elo napisał:
Niby "szara myszka" a nie raz w Internecie było wspominane, że miała robione profesjonalne zdjęcia jako modelka... biedna Paulinka na litość wszystkich wzięła. [/quote] Taka szara myszka a pozostałe uczestniczki pytane która powinna wygrać wskazały na Olę. A to jasno daje do zrozumienia, że nie taka szara myszka z tamtej tylko fałszywa płaczka: "uuu jaka ja bidna i ze wsi, wybierze mnie! buu" [quote name='gosc' timestamp='1291278140' post='396922'] Jestem dumna że wygrała! Popłakałam się razem z nią. Jest piękna, wrażliwa i będzie idealną modelka! Od początku jej kibicowalam! :)
No ale to nie wybory miss, że ma być wrażliwa. A co do tej piękności to czar pryska wraz z uśmiechem... już koń ma lepszy. Już widzę, jak za kulisami pokazów sobie popłakuje z tego szczęścia [quote name='magda' timestamp='1291281294' post='396992'] Ja uwazam, że Paulina zasłuzyła sobie na to... wsumie jak by nie było ona jest bardzo łądna nadaje sie na modelkę. Ola tez piekna dziewczyna natomiast juz figure miała pulchniejszą. Paulina zrobiła dobrą robotę bardzo ładna dziewczyna aż miło jej się z oczu patrzy.
Ta cała Paulina jedynie to na zdjęciach dawała sobie radę "jakoś". Ani w Mediolanie ani w innych zadaniach nie radziła sobie, a jury miało ochotę już ją wcześniej wypier***ić ale bali się, że oglądalność spadnie. Ciekawi mnie, czego nie podali wyników, ile głosów zebrała każda z nich? Może konkurs był ustawiony?
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2010 r. o 11:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka, totalna porażka uważam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina za granicą nauczy się angielskiego na poziomie kontaktowym migiem !jest piękna . Zyczę jej wszystkiego dobrego :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że DON jest złośliwą bestią...... nie zostawia na Paulinie suchej nitki!!! Nieładnie wypisywać takie obraźliwe teksty do kogoś kogo się nie zna..... Dajcie ludzie już spokój tej biednej dziewczynie.....wygrała!!! HURA!! Dajcie jej cieszyć się sukcesem kurde..... zacznijcie żyć swoim nędznym życiem a nie wyciągacie cudze brudy o obrażacie ludzi na forum!!! Taki sposób wypowiedzi i krytyki innych jest chyba próbą leczenia własnych kompleksów prawda???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Widzę że DON jest złośliwą bestią...... nie zostawia na Paulinie suchej nitki!!! Nieładnie wypisywać takie obraźliwe teksty do kogoś kogo się nie zna..... Dajcie ludzie już spokój tej biednej dziewczynie.....wygrała!!! HURA!! Dajcie jej cieszyć się sukcesem kurde..... zacznijcie żyć swoim nędznym życiem a nie wyciągacie cudze brudy o obrażacie ludzi na forum!!! Taki sposób wypowiedzi i krytyki innych jest chyba próbą leczenia własnych kompleksów prawda???????????????
Hah, tiaaa... złośliwa bestia ze mnie . A czy trzeba kogoś osobiście znać, żeby wydać swoją opinię na temat osoby, zwłaszcza jeśli się oglądało program często i obserwowało uczestniczki? Chyba nie. Dziewczyna wygrała sympatią widzów, w zagranicznych edycjach to jury decyduje i patrząc na ich wybory Paulinka raczej miałaby marne szanse na wygranie programu. Modelka przede wszystkim ma być ciekawa - nie ładna. Anja Rubik jakoś specjalnie ładna nie jest ale faktycznie ma coś w sobie. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie, żeby wiedzieć, że Papierska się nie nadaje na modelkę. Dlaczego? Już piszę: 1. Do wszystkiego podchodzi zbyt emocjonalnie, co chwilę z byle gówna ryczy. Sorry, ale jak będzie miała pracować z profesjonalistami to jej podziękują za współpracę. 2. Nie umie się wysłowić, a to też jest ważne w kontaktach międzyludzkich, nie? 3. Język - trochę to dziwne, że w XXI wieku, język międzynarodowy jakim jest angielski nie jest znany takiej dziewczynie. Sorry, ale moja 8 letnia bratanica lepiej mówi od Papierskiej po angielsku. Ja w wieku 10 lat mówiłem już biegle tym językiem. 4. Za każdym razem podkreśla, że jest nieśmiała, z małej miejscowości i w ogóle jaka jest biedna. A to raczej irytuje ludzi. Ok, nie każdy jest zamożny, ale po co o tym tyle gadać? 5. W Mediolanie nikt nie zwrócił na tą pannę uwagi, na modelkę jest za niska, skończy się kontrakt - skończy się kariera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...