Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Towarzystwo Jana Karskiego broni twórców "Pokłosia"

Utworzony przez Karola, 19 listopada 2012 r. o 12:02
Nie jestem nikim znanym, nie użyją mojego nazwiska w artykule by uwiarygodnić słowa. Jednak całym sercem bronie ten film, bo jest świetny. Jeśli ktoś posunie się tak daleko, że z neutralnym nastawieniem wybierze się do kina by go obejrzeć - to ten film sam siebie obroni. Uwierzcie mi.. Wiem z własnego doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STELLA napisał:
jA UWAŻAM ŻE TO TOTALNA SZMIRA, DOBRZE ŻE LUTEK POSZEDŁ ZA MNĄ I ŻE MIELIŚMY MIEJSCA W OSTATNIM RZĘDZIE, GZILIŚMY SIĘ RAZEM PRZESZŁO 2 GODZ,DOBRZE ŻE NIE BYŁO TŁOKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=R9q70wVqT-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski kompleks żydowski jest ponadczasowy. Nie ma na to rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twórcom filmu pełny ukłon. Stawrzacie cywilizacyjną różnicę w Polsce. To dla Was: http://www.youtube.com/watch?v=FZ70gOAcW7E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek Stuhr, jestes wielki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiniarka napisał:
Maciek Stuhr, jestes wielki!
Co z tego ze wielki,jak z malym ptysiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STELLA napisał:
jA UWAŻAM ŻE TO TOTALNA SZMIRA, DOBRZE ŻE LUTEK POSZEDŁ ZA MNĄ I ŻE MIELIŚMY MIEJSCA W OSTATNIM RZĘDZIE, GZILIŚMY SIĘ RAZEM PRZESZŁO 2 GODZ,DOBRZE ŻE NIE BYŁO TŁOKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie zauważył, że to co się wokół Pokłosia dzieje trudno nazwać dyskusją, o merytorycznej to już chyba w ogóle lepiej nie mówić. To walenie głową w mur. Z resztą jak ktoś tego filmu nie widział i nie ma zamiaru oglądać 'bo nie i koniec' to nie ma co nawet rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że tu nie ma co bronić. Jak się wchodzi do kina to gołym okiem widać, że mamy do czynienia w filmem niebanalnym i wyjątkowym. On tak naprawdę broni się sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...