Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za czasy, że ludzie nie potrafią sobie poradzic w prostych czynnościach tylko zachowują sie jak zwierzęta :] współczesni studenci :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tlum to jest sila. Kiedys bylem na kpncercie kazika, udalo mi sie przedrzec pod same barierki, a ja wowczas niskiego wzrostu gdy chcialem stamtad wyjsc bo poprostu noe moglem oddychac przez caly napor autentycznie nawet nie musialem sie ruszac zeby podskakiwac wsrod pihanego tlumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studencki, i ich myślenie.... Bydło nie ludzie ! BYDŁO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło nic więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że studenci, którzy dopuścili się zadeptania zostaną skazani na wieloletnie kary pozbawienia wolności. A chłopaki spod celi nauczą ich kultury. Ps. Poszkodowanym życzę szybkiego powrotu do zdrowia...A władze uczelni do dymisji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na drugi raz w byłym pegeerze zrobić im zabawe w oborze ,jest przestrzeń ,jest siano jest obornik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten żałosny "uniwersytet" ma lepszą nazwę ,niż wygląd,bo poziom z takimi studentami ,to podejrzewam jest w typie studiuma pomaturalnego bez matury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W panice odzywają się instynkty przetrwania, i to jest normalna reakcja, za to zamknięte przejście prawdopodobnie ewakuacyjne to już naruszenie prawa zwłaszcza przy imprezach za co powinien odpowiedzieć organizator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma swoją rozrywkę !!! Hiszpanie Pampelunę, Amerykanie futbol, a studenci solidaruchowej najjaśniejszej pomrocznej...? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wgl to po jaką cholere były zamknięte te przejścia ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma swoją rozrywkę !!! Hiszpanie Pampelunę, Amerykanie futbol, a studenci solidaruchowej najjaśniejszej pomrocznej...? !
Piwo i ględzenie o marności tego świata !!! Zresztą śp.Kaczmarski opuścił kraj pod pretekstem nowotworu krtani... Los zapłacił i wyrównał rachunki.... Zmarł po latach na ...nowotwór krtani...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wczoraj czytam materiały na ten temat, dostępne on line. Interesuje mnie ten temat, jako osobę, która sama bierze udział w organizacji różnych imprez. Obraz mam już w miarę jasny - skandaliczne zaniedbania, bezmyślność organizatorów, dały taki, a nie inny efekt. Ten cały rektor powinien podać sie do dymisji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...