Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia po zabiegu odsysania tłuszczu. Pogrzeb niedoszłej panny młodej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2017 r. o 11:59 Powrót do artykułu
Nie wiem, czy miala dużo do odessania, bo inaczej faldy, by jej zostały. Było ją stać, chciała to zrobić... miala do tego prawo. Tak samo jak wiele osób po narkozie u dentysty się nie wybudzili. Tak się dzieje i nie zmienimy tego. Jesteśmy na 100% pewni, że samolot spadnie, a jednak ludzie latają. Stało się i już. Teraz trzeba znaleźć przyczynę, by ta śmierć nie powtórzyla się w identyczny sposób. Tak się dzieje i nie zmienimy tego, ale możemy to ograniczyć. Wystarczy nie ulegać durnym modom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zdjęciach widać że była atrakcyjna, niczego jej nie brakowało!!! chyba tylko rozumu... może posłuchała "mądrych" koleżanek lub nie potrafiła zaakceptować siebie taką jaką jest. Niech to bedzie PRZESTROGA dla innych kobiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liposukcja jest bardzo ryzykownym zabiegiem i nie wierzę by ta Pani nie była o tym poinformowana. Przede wszystkim grozi zatorowość. A tak w ogóle to każda interwencja chirurgiczna jest opatrzona pewnym ryzykiem, dlatego też wszyscy operowani podpisują zgodę na zabiegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko,normalna,ładna kobieta,mogłaby żyć szczęśliwie gdyby nie te pieskie media z celebrytkami które młodym osobom robią wodę z mózgu i wpędzają w kompleksy.Kompleksy tak wielkie,ze aż młody człowiek ryzykuje życiem,żeby sprostać chorym,narzuconym kanonom mody.Chyba te wszystkie kości obleczone w skórę typu Anja Rubik nie powalają urodą ani figurą i na pewno dziewczyna ze zdjęcia jest ładniejsza i bardziej urocza niż niejedna dziewczyna na wybiegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Częstochowa , z samej nazwy miasta wynika ,że tam często chowają. Wiec o so chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu nie pozwoliłbym mojej kobiecie na jakieś odsysanie tłuszczu, powiększanie cycków itp. bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze facet jej pozwolil dziwie sie fajna byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety szkoda, zabieg mogła sobie darować, racja. Ale - co to za komentarze "ja bym mojej dziewczynie nie pozwolił na coś takiego". Od kiedy to możecie na coś pozwalać albo nie swojej partnerce? Nie jest waszą własnością, aroganckie samczyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tey, uważaj bo takie wyzwolone feministki jak ty zwykle zostają zdziwaczałymi starymi pannami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety szkoda, zabieg mogła sobie darować, racja. Ale - co to za komentarze "ja bym mojej dziewczynie nie pozwolił na coś takiego". Od kiedy to możecie na coś pozwalać albo nie swojej partnerce? Nie jest waszą własnością, aroganckie samczyki. Od kiedy? Od zawsze. Jak zrobi coś bez pozwolenia - to paszła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tey, uważaj bo takie wyzwolone feministki jak ty zwykle zostają zdziwaczałymi starymi pannami.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Łał, albo wyzwolone albo zniewolone. Nic pomiędzy. Martw się lepiej o siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło stosować dietę MŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wraz z narzeczonym konsultowali zabieg z lekarzem w Warszawie, jednak zdecydowali się na placówkę w Częstochowie. Lekarz zlecił badania, ale ich wyników nie zabrali ze sobą w dniu operacji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszło zaniedbania lekarz był w amoku jak nie widział badań pacjentki nie wiedział o cierpliwości i ciśnieniu tętniczym nie wiedział nic co mogły uratować życie pacjentki to nie znaczy czy ktoś ma rezygnować z estetyki medycznej przy zwykłych zabiegach chorobowych czy operacjach ludzie umierają na zator lub powiklania to zależny od organizmu i opieki rak personelu medycznego niech spoczywa w pokoju mogła żyć ale kompleksy i estetyka czasami psychicznie fizycznie nie pomaga żyć normalnie więc po to są kliniki ale widać że lekarze nie robią dobrego wglądu w stan pacjenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...