Witam wszystkich, ktorzy pisza i pisali na tym forum... Juz od paru godzin, siedze z laptopem w reku i czytam wasze opinie i z wiekszoscia sie zgadzm. Napewno uwazam, ze to nie byl zwykly wypadek,ze samolot sie rozbil bo byla duza mgla, samoloty od lat,podrozuja w gorszych warunkach atmosferycznych i laduja normalnie. Ja jestem przekonana ze Rosja brala w tym udzial, ze Putin wcale nie laczy sie z bolem z Polska tak jak twierdzi. Trzeba glosno o tym mowic, ze Rosja zawsze nienawidzila Polakow,doskonale znamy Historie Polski i kazdy wie ile krzywdy nam ci ludzie wyrzadzili.... I jest tak do dzisiaj, to sa msciwi ludzie,ktorzy chca miec wszystko dla siebie. Sprawy polityczne to sa bardzo sliskie tematy,i nikt nie chce glosno mowic o tym co mysli, bo wiekszosc z nas boi sie ze moze to doprowadzic do powazniejszych konsekwencji (np.wojny) Wkurza mnie ta naiwnosc ludzi w Polsce, jesli myslicie ze Rosja nas lubi... Pol dnia idzie w telewizji jedno i to samo,juz wiemy kto umarl... a co dalej??? niech moze powiedza cos konkretnego co jest w tych czarnych skrzynkach... Ciekawa jestem ile to jeszcze potrwa??? Na koniec powiem jeszcze jedno... TUSK TO NAJBARDZIEJ FALSZYWA OSOBA W PAN STWIE!!!! Spojrzcie na jego twarz??? czy jest szczera??? nie wydaje mi sie.... Blagam nie glosujcie na niego!!!!!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz