Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na polowaniu, ranny dzik zabił mężczyznę

Utworzony przez anonim666, 18 grudnia 2010 r. o 17:18
Powiem tak.........piszecie o zabijaniu, o tym że przyroda sama się uzupełni itd. Widzę tu wypowiedzi ludzi którzy kompletnie nie czyją tematu i nie mają z nim żadnego związku. Zostawienie zwierząt samym sobie skutkuje w parkach narodowych czy rezerwatach itd.................! W Polsce jest mało takich terenów, ale każdy gówniarz wypowiadający się w tym temacie- chciałby mieć własny dom ,działkę......grila w ogrodzie. A to wszystko to jest ingerowanie w naturę. Miejsca jest coraz mniej, musimy żyć miedzy zwierzętami. Brak kontroli nad ich populacją spowodował by całkowite zachwianie tego co jest. Zwierzęta w przenośni wyszły by na ulicę. Ale najłatwiej potepić mysliwych , odciąc się o tematu i isć na grila z kurczakiem za dom. Jakby Twoja matka "jeden z drugim" zginała w wypadku samochodowych spowodowanym przez sarnę , dzika czy łosia to inaczej patrzylibyście na ten problem. Wtedy wszystkiemu winne były by biedne zwierzęta. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mary napisał:
Powiem tak.........
co ty pieprzysz tłuku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagoda napisał:
co ty pieprzysz tłuku?
Jagoda, chyba Ty. EKOŚWIR, nie wiesz to nie potępiaj. Weź idź pogadaj z prawdziwym leśniczym który Ci powie jak to wszystko wygląda. TŁUKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOCI POSTAWCIE SIĘ NA MIEJSCU JEGO RODZICÓW I RODZINY. WYOBRAŹCIE SOBIE CO ONI TERAZ PRZEŻYWAJĄ. ZNAM ICH CAŁĄ RODZINĘ SĄ TO BARDZO DOBRZY LUDZIE. NIKT NIKOMU NIE POWINIEN ŻYCZYĆ ŚMIERCI!!!!! CO BYŚCIE POMYŚLELI JAKBY TO WASZE DZIECKO ZGINĘŁO I KTOŚ BY TAK BEZMYŚLNIE WYPISYWAŁ ŻE MU SIĘ NALEŻAŁO. CO ZA IDIOCI I KRETYNI TAK PISZĄ. ZGINĄŁ CZŁOWIEK NIC MU NIE PRZYWRÓCI ŻYCIA, A RODZINA PRZEŻYWA TĘ HISTORIĘ CAŁYM SERCEM. WSPÓŁCZUJĘ IM BARDZO TO JEST BARDZO ZŻYTA RODZINA. ZANIM COŚ NAPISZECIE OSKARŻAJĄC KOGOŚ ZASTANÓWCIE SIĘ PO STOKROĆ ZANIM WYPISZECIE BZDURY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni dobrze opodatkować całą tą leśną partyzantke stróże lasu.niektórzy są tak przemądzali że lepiej sie nie oddzywać bo nie wiadomo czy za poglądy nie zaszczeli.a 80% zajmują sie tym sbeki.prawniki i inni znam ten temat,niewiedzą co z kasą robić to załatwiają pozwolenia dają wpisowe i chodzą i kusują legalnie.i no większości ku*** zwierzyna w sezonie najpierw zniszczy uprawy w polu nabije masy i mają co zryć ta tych swoich ucztach.a rolnik jakby złapał zająca albo bażanta to kłusownik jaki to. policja by nie wiedziała gdzie i na ile lat posłać za kraty .chore jest to wszystko.wiem też o tym że koła łowieckie w zimie dostarczają pokarm na paśniki i wogóle.ale powinno przejąć to nadleśnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA CAŁEJ RODZINY POGRĄŻONEJ W SMUTKU I ŻALU!!! ZAPEWNIAM,ŻE KAŻDY "PRAWDZIWY" KATOLIK JEST Z WAMI!! A CI "PRZYSŁOWOWI OBROŃCY ZWIERZĄT"NAJPIERW NIECH DWA RAZY POMYŚLĄ ZANIM WYRAŻĄ SWĄ OPINIĘ!! NAJŁATWIEJ JEST OCENIAĆ INNYCH...JA TEŻ MAM RODZINĘ I TYLKO MOGĘ SIĘ DOMYŚLAĆ CO CZUJĄ RODZICE,ŻONA...BRAK MI SŁÓW!!! JA Z MOJEJ STRONY ŁĄCZĘ SIĘ Z WAMI MODLITWĄ...ZA TRAGICZNIE ZMARŁEGO ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprawdy trzeba być człowiekiem bez żadnego poczucia etyki, by tak się zachowywać: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,8846296,Mysliwi_umiescili_w_sieci_brutalny_film_z_polowania.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafi napisał:
Brawo dla dzika.Chcieli Cię zabić -Oko za oko niech zmienią sobie hobby dranie,a nie przyjemność z zabijania sobie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję że go ktoś ze smakiem zjadł na obiad.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "Zombe" i reszty "takiego czegoś" ludzie którzy mówią, że żal im dzika a czlowiekowi tak dobrze to nie ludzie to potwory! On osierocił dwójke dzieci, zostawił żone, rodziców którzy stracili 3 miesiące temu najmłodszego syna a teraz Jego. jak mozna tak mówić !!!!!!! a jak wpierniczacie szynke ze sklepu to co z waty ona jest zrobiona? tak samo trzeba było zabić zwierzę byście mieli co jeść, jak wam nie pasuje to trawe jedźcie ale przestancie pisać takie straszne rzeczy. trzeba być ostatnią łaj** egoista potworem kims kto nie ma serca ani uczuć kimś kogo lepiej nie znać, ale na pewno nie człowiekiem. zmądrzeć nie zmądrzejecie już raczej nigdy , nikomu takiej tragedii jak się stała nie życze. i nikomu nie życze, żyć z tymi co sa potworami mówiąc, że dobrze, że człowiek zginał . wstyd za was. Najszczersze Kondolencje dla Rodziny (*)T. (*)D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewie się na te wasze wpisy. Oczywiście na wpisy obrońców zwierząt.Sami zjadacie co niedziele rosołek z kurczaka, którego też ktoś uśmierca. Przynajminiej raz w tygodniu zjdacie ładne czerwone mięsko z wieprzowiny, którą uśmierca rzeźnik np. prądem lub wrzucają żywą świnke do wrzącej wody.Pytanie kto zjada ssaka. Myśliwi na pewno a wy pieprzeni ekolodzy nie? !!! Siedzicie przed komputerem zjdacie karkóweczke ze świnki i piszecie że myśliwi zabijają. Wy jako potencjalni konsumenci swoim popytem napedzacie rynek mięsny. Im wy więcej zjadacie tym rzeźnicy więcej zabijają. Czyli wy jako zwykli zjadacze chleba (czytaj mięsa) stajecie się w pewnym stopniu mordercami (zleceniodawcami). Zastanówcie się najpierw co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś tu ku*** pomyślał o rodzinie tego dzika? To była locha która miała 6 dzieci i wyszła po jedzenie dla nich. Locha nie żyje, dzieci zdechły bez matki, a wszystko dlatego że jakiś morderca zwierząt chciał sobie postrzelać dla zabawy. Taki głodny żeby musiał polować chyba nie był co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka tragedia ? Tym razem w pojedynku (niezbyt uczciwym, bo tylko jeden z uczestników miał broń) zwyciężył zwierzak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy ktoś tu ku*** pomyślał o rodzinie tego dzika? To była locha która miała 6 dzieci i wyszła po jedzenie dla nich. Locha nie żyje, dzieci zdechły bez matki, a wszystko dlatego że jakiś morderca zwierząt chciał sobie postrzelać dla zabawy. Taki głodny żeby musiał polować chyba nie był co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baranie co za locha ciebie wykarmila?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny Daniela ,dla żony ,dzieci , rodziców - niech dobry Bóg ześle wam ukojenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...