Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ty również się powstrzymaj od nazywania ludzi , którzy chcą skorzystać z uroków natury , ciszy  i spokoju baranami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mądrzy" to wy jesteście. Polska..... Kraj w którym nie ma gdzie sie wyszaleć bo zamiast powstawać to zamykają tory. Ciągle przybywa ludzi jeżdżących, chcących trenować, podnosić swoje umiejętności ale nie ma gdzie! Bo przecież na ulicy to się nie da a w lesie też nie bo przecież niszczymy ściółkę i straszymy biedne zwierzątka i przez ściółkę chyba psuję się las a zwierzęta zdychają tak??? czysta zazdrość tu chyba kogoś zżera
  Tu raczej na litość, a nie zazdrość miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał crossowo i się przeliczył..... kolejna ofiara brawury i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile, ja jak bym zobaczył w lesie linke to znalazł bym kto ją zawiesił i samego na niej powiesił. Nie wiem co to komu przeszkadza ze sobie chłopaki jeżdżą, niech straszą ta zwierzynę bo tyle co ona szkody rolnikom zrobi jakbyście widzieli to byście głupot nie pisali... Debile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wasze komentarze to przychodzi mi jedyna myśl. PROSTACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś parę lat temu jeden kozak na mutorze szalał po Dąbrowie.W pewnym momencie było słychać straszne "jeb". Potem pogotowie na sygnale. I okazało się, że pacnął centralnie w drzewo.Tak skutecznie ,że odjechał na "wieczny rajd". Uff ,ale się zrobiło cicho w lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...