Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Sączowie na Śląsku. Dzieci wjechały sankami pod autobus

Utworzony przez Kargooll, 18 grudnia 2010 o 15:16
co za deb***ny kierowca samochodu, żeby się tak bawić na drodze, chyba zero myślenia... szkoda tylko dzieci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziewczynka miała lat 8 chłopczyk 10. [*]
0
Tak to jest jak się jest poczętym przez popier***onego tatusia,człowieka bez krzty wyobraźni. Nie tak dawno,bo ubiegłej zimy inny bezmuzgowiec przypiął sanki do ciągnika,w pewnym momencie zahamował i dziecko się zabiło o listew podnośnika . Wracając do tego wypadku ,zastanawiam się w jaki sposób tak oganiczeni ludzie mogą wejść w posiadanie czegoś więcej niż dziecięcy wózek bez jednego kółka ?
0
pozostawiam tą sprawę bez komentarza bo sprawili sobie bardzo fajny "prezent" na święta, a co do Pana który mianuje się tytułem "taty" jak bym Cię chyciła to wolisz nie wiedzieć, bo jesteś bezmózgowcem i skończonym h...., nie szkoda mi Ciebie szkoda mi tych dzieci, jednego już nie masz, módl się o drugie bo stracisz wszystko, i obyś sprawiedliwie odpowiedział za swój tępy pomysł życzę Ci tego z całego serca!!!!
0
autorze komentarza chyba nie byłeś dzieckiem.
0
Skąd ludzie biorą takie głupawe pomysły???brak słów
0
To straszna tragedia wstrząsnęła mną gdyż też jestem rodzicem.... Biedne dzieci niech Bóg czuwa nad nimi w niebie[*]
0
Potworna tragedia - w domu prezenty pod choinkę kupione, starannie ukryte - miała być radośc Świat, a tu łzy!!! Czy temu ojcu rozum odebrało!!! Chciał zrobić dzieciom przyjemnośc a zgotował całej rodzinie dramat, któego niegdy już nie zapomną
0
Łatwo kogoś krytykować, on ma już za swoje.Współczuje mu i jego rodzinie
0
Czy Wy nie macie co na świeta robić? Rodzicom pomagać ,a nie wulgaryzmy pisac.To sprawa tych ludzi,ich dramat.Nie Wam oceniać.Wszystkim życzę na święta wielkich mózgów,bo nie wiecie jakie pomysły przyjda Wam wspaniali do głowy.Nie macie widocznie własnych problemów,że cudzymi się zajmujecie.W myśl zasady cudze przed oczami ,swoje za plecami.A potem wszyscy zgodnie zasiadają do stołu,a tyle jadu ty wylewacie.Tej rodzinie należy współczuć,a nie oceniac. Tak się składa,że pracuję w szpitalu,i kochana młodzieży takie pomysły,jak Wy macie ,to książke mozna napisać.Więc nie oceniajcie,byście sami nie byli oceniani...
0
Nię mogę czytać waszych płytkich komentarzy!. Czy nikt z was nigdy nie było dzieckiem? Na tej ulicy jedzie 1 autobus na godzinę. Auta raz na jakiś czas to spokojna ulica. Dzieci tam się często bawią. Autobus który jechał był opóźniony. Może ojciec sprawdził czy żaden autobus ma nie jechać. Popatrzył na rozkład stwierdził ze już przejechał więc mógł zrobić dzieciom zabawę zimną. I nienależny tylko go o to obwiniać bo jestem pewna, ze sam ma teraz dużo wyrzutów sumienia
0
Ludzie czy wy sie czasem zastanawiacie nad tym co mowicie ? W tym wypadku co piszecie ? gdyby czlowiek wiedzial ze sie potknie i przewroci to by sobie usiadl .. czy wy myslicie ze gdyby ojciec wiedzial ja sie to skonczy to by wziol dzieci na sanki ? fakt mogl przewidziec ale ... takich ale jest wiele ... kazdy go teraz ocenia i nazywa tak czy inaczej .. on juz do konca zycia bedzie z tym zyl ... ja sobie tego nie wyobrazam zyc ze siadomoscia ze ... no wlasnie .. jego syn nie zyje - wiekszej kary nie ma ((( Paulinko tzymaj sie kochanie !
0
kadrylion napisał:
Tak to jest jak się jest poczętym przez popier***onego tatusia,człowieka bez krzty wyobraźni. Nie tak dawno,bo ubiegłej zimy inny bezmuzgowiec przypiął sanki do ciągnika,w pewnym momencie zahamował i dziecko się zabiło o listew podnośnika . Wracając do tego wypadku ,zastanawiam się w jaki sposób tak oganiczeni ludzie mogą wejść w posiadanie czegoś więcej niż dziecięcy wózek bez jednego kółka ?
a ty debebilu jak chcesz pouczać to wpadnij na sączów zryty berecie jak chcesz ludzi pouczać no przyjedż bo ty jesteś może idealny nikt na umyślnie tego niezrobił. widzeliści ku*** jacy mądrzy sie wypowiadają za księdza sie cza było uczyć by ludzi pouczać.
0
amiga napisał:
Skąd ludzie biorą takie głupawe pomysły???brak słów
z 2 lata temu pare odmużdzonych idiotów po dwadzieścia pare lat jeżdziło na motorkach dziecinych w dodatku naje***ych albo na ćpanych i nikt nie zrobił porządku a byli ewidentnie zagrożeniem na drodze nie raz było gorąco i co ludzie sie śmiali nikt na policje nie zadzwonił jak by mi taki sku***syn zabił dziecko to zanim by policja przyjechał to bym mu siekierer w łeb sadził by sie takie ku*** zjeby nie rodziły, szkoda mówić,współczuje rodzinie.
0
Kochani to nie czas na rozgrzeszanie ojca z tego, co uczynił. Gdyby on to przewidział?, gdyby można było cofnąć czas... Nie życzmy mu sprawiedliwej kary za to, co uczynił. Jemu życie wyznaczyło już karę najsurowszą z najsurowszych jakich może doświadczyć rodzic, z którego winy ginie jego własne dziecko. Fakt jest faktem, że ojciec w momencie jak włączył silnik samochodu wyłączył całkowicie wyobraźnię i tego zaprzeczyć się nie da. To straszne!!!
0
operator napisał:
a ty debebilu jak chcesz pouczać to wpadnij na sączów zryty berecie jak chcesz ludzi pouczać no przyjedż bo ty jesteś może idealny nikt na umyślnie tego niezrobił. widzeliści ku*** jacy mądrzy sie wypowiadają za księdza sie cza było uczyć by ludzi pouczać.
Nim dojechał by na Twoją wioskę dostał by wpier*** na mojej wiosce ... nie złość się szkoda nerwów
0
magda napisał:
pozostawiam tą sprawę bez komentarza bo sprawili sobie bardzo fajny "prezent" na święta, a co do Pana który mianuje się tytułem "taty" jak bym Cię chyciła to wolisz nie wiedzieć, bo jesteś bezmózgowcem i skończonym h...., nie szkoda mi Ciebie szkoda mi tych dzieci, jednego już nie masz, módl się o drugie bo stracisz wszystko, i obyś sprawiedliwie odpowiedział za swój tępy pomysł życzę Ci tego z całego serca!!!!
0
Ta dziewczyna to moja koleżanka z klasy ma na imie Paulina teraz czuje sie dobrze będzie miała dwie siostry. A ten chłopak to patryk mój kolega z szkoły.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: